Accento

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

87 500 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 123 000 Kč

V rámci akce Nejlepší ceny sleva 30 %

z uvedených ceníkových cen.

Masivní sedací souprava Accento bude přesně určovat vzhled celého prostoru vašeho bytu. Nechte se unést moderním designem, který doslova volá po relaxaci. Jemné linie, připomínající vlny jsou doplněné velmi pěkným štepováním sedáků a opěrek zad. 

Pro ještě lepší komfort u sledování televize si můžete přiobjednat polohovatelnou područku, která je nastavitelná hned v několika úhlech. Univerzální podhlavník si můžete překládat na různá místa. 

Při vyskládání optimální sestavy Vás překvapí velké množství prvků, které si můžete volit v různých šířkách sedáků  (70 cm, 80 cm, 90 cm). Využít můžete prostor dle svého uvážení. Je libo rozklad pro ještě lepší lenošení či příležitostné spaní? Nebo získat větší úložný prostor? Za příplatek můžete získat klidně obojí! Zajímavou funkcí je polohování zádové opěrky u otomanu. Sedací souprava Accento má 23 prvků pro vyskládání ideální sestavy. Může se objednávat v textilním i koženém provedení.

Mějte doma i vy luxusní model sedací soupravy od jednoho z největších výrobců nábytku na světě. Všechny jeho produkty nesou rukopis německých designérů. Získejte bezkonkurenční poměr kvality a ceny, dosahovaný vysokou efektivitou práce a použitím nejmodernějších technologií v oboru.

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768