Bergen

Cena sestavy na hlavní obrázku v látce od

74 000 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 117 200 Kč

V rámci akce Nejlepší ceny sleva 20 %

z uvedených ceníkových cen.

Sestava na hlavním obrázku je 3 sed + 2 sed + křeslo
Rozměr: 204 cm x 156 cm x 97 cm

Rám: Nosné díly z bukového dřeva.
Sedák: Vlnité pružiny s připojeným pružinovým jádrem a potah z pěny a vatového rouna.
Záda: Vlnité pružiny, PUR pěna, vatové rouno.
Nohy: Standardní plastové kluzáky.
Kontrastní švy: Kontrastní švy jsou k dispozici v béžové nebo hnědé barvě.
Vícebarevnost: Model je dostupný pouze v jedné barvě potahu. Křeslo a dvojsed mají záda vždy očalouněna originálním potahem, ostatní typy zad očalounění za příplatek.

Sedací souprava Bergen je klasika klasik. Potřebujete kvalitně sedět, ale rádi si i poležíte, pak je model Bergen právě pro vás. Vysoké opěrky zad a jejich tvarování v bederní oblasti ve spojení s kvalitním sedákem vytvářejí vynikající posed. Dostatečná hloubka sedáků (56 cm) Vám umožní i pohodlné ležení při sledování televize. Model Bergen nabízí také mnoho funkcí , jakou je příčná i podélná postel, úložný prostor a pro důkladnou regeneraci je v nabídce i relaxační funkce u TV křesla. Pokud si budete přát sedací soupravu odlišit, je v nabídce i kontrastní prošívání v béžové a hnědé barvě.

Sedací souprava Bergen má masivní rám z bukového dřeva. Sedák je tvořen vlnovými pružinami s připojeným pružinovým jádrem, které je potaženo kvalitní pěnou a vatovým rounem. Opěrák je vyroben v kombinaci vlnových pružin, PUR pěny a vatového rouna. Model Bergen bude ozdobou každého i klasického interiéru a stane se odpočinkovou zónou po náročném dni.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Využijte našeho kontaktního formuláře, rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768