Enjoy

Cena sestavy na hlavním obrázku včetně funkcí v látkovém provedení od

131 000 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku 199 100 Kč

Sestava na hlavním obrázku je 2,5 sed + otoman + taburet s úložným prostorem. Rozměr 292 x 242 cm

Funkčnost spojená s relaxem. Asi tak by se dal charakterizovat tento model. Krásné čisté linie jej dělají velmi elegantním a nadčasovým. Nechybí komfortní prvky jako nastavitelná hloubka sedu, nastavitelná hlavová opěrka a nastavitelná područka, které jsou volitelné. Kostra je z tvrdého dřeva a plošných materiálů. Samotný sedák je tvořen jádrem z bonelových pružin. Zádové opěrky jsou plněné směsí vysokoelastického vlákna a pěny. Nožičky můžete vybírat v dřevěném i kovovém provedení. Všechny mají dvě velikosti podle toho jakou chceme dosáhnout výšku sedu. Výška sedu může být 42 cm nebo 44 cm. Vychytávkou je funkční taburet s úložným prostorem, který ušetří místo a v případě potřeby poslouži jako křesílko. (viz. popis modelu)

Enjoy má v nabídce 24 prvků na vyskládání různých sestav a dá se objednat v koženém i textilním provedení. Výrobce má v nabídce 8 cenových kategorií kůže a 14 kategorií textilu. Za příplatek je možné objednat rozklad.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Využijte našeho kontaktního formuláře, rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Funkce modelu ve formátu PDF

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768