Jan

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

44 700 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 57 300 Kč

Rozměr M3, výška sedu 47 cm, hloubka sedu 55 cm
Sestava na hlavním obrázku je křeslo s manuálním polohováním.

Konstrukce: Rám z ocelové trubky.
Komfort sedu: Sedák z pružných trubek a molitanové pěny. Polstrování zad a područek z molitanové pěny.
Opěrka hlavy: Polohovatelná opěrka hlavy.
Nohy: 4 varianty, otočný talíř z ušlechtilé oceli nebo dřeva, dřevo s otvory nebo hvězdicová noha. Mořené barvy olše, ořech světlý, wenge. Mořené barvy s příplatkem: bukové jádro (Kernbuche), olejovaný dub (Eiche geölt), dub bianco (Eiche Bianco).
Konstrastní šití: Kontrastní šití beige nebo braun na přání zákazníka je možné u všech látek a kůží.
Ergonomie: Křeslo je vhodné pro různě velké postavy. Za stejnou cenu je k dispozici devět ergonomických rozměrů dle výšky 45, 47 nebo 49 cm a hloubky sedu 50, 53 nebo 55 cm.

Relaxační křeslo Jan má manuální i elektrický polohovací mechanizmus, kterým si nastavíte sklon zádové opěrky a podnožky. Manuální polohování se provádí mírným tlakem na zádovou opěrku s aretací manuální páčkou. Elektrické polohování se provádí pomocí dvou motorů, které nastaví opěrák i podnožku přesně do té polohy, kterou požadujete. Ovládání obou motorů je v nabídce, jak motorovou pákou, tak ručním ovladačem za stejnou cenu. Křeslo je také za příplatek vybaveno akumulátorem pro pohon motorů bez přívodního kabelu či integrovaným systémem vytápění zádové opěrky, sedáku a podnožky. Tato funkce však není možná v kombinaci s akumulátorem. Dále je v nabídce funkce pomoc při vstávání, kterou ocení zejména starší uživatelé.

Tento model lze dále kombinovat ve třech hloubkách a třech výškách sedu, pro lepší ergonomii uživatele.

Konstrukce křesla Jan je tvořena ocelovým trubkovým rámem. Na výplně jsou použity kvalitní PUR pěny doplněné o gumotextilní pás a popruhy. Křeslo je otočné a na výběr je několik typů podnoží v podobě talíře nebo hvězdice, v provedení kartáčovaná ocel či dřevo v různých odstínech. Model dodáváme jak v textilním tak koženém čalounění. U textilního provedení je možná dvoubarevná kombinace potahů.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Využijte našeho kontaktního formuláře, rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768