Osho

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

49 900 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 95 700 Kč

V rámci akce Nejlepší ceny sleva 20 %

z uvedených ceníkových cen.

Sestava na hlavním obrázku je 2,5 sed + prodloužená pohovka

Konstrukce: Nosné části z bukového dřeva.
Sedák: Sendvičová výplň kvalitní evropská pěna.
Komfort sedu: „Weich“ měkčí , „Fest“ tvrdší. Záda: Elastické gumové pásy, PUR pěna, vatové obložení.
Nohy: Bukové dřevo v barvě: buk natur, olše, třešeň, ořech, černá, dub P43 a stříbrná.
Područky: Jsou volitelné ve dvou rozměrech za stejnou cenu. AT1 – 26 cm, AT2 – 18 cm

Jeden z našich najprodávanějších modelů. Výška sezení 45 cm je ideální při vstávání a sedání. Hloubka sedáků 57 cm je dostatečná na pohodlné sezení a i na ležení. Největší výhodou je extra vysoká zádová opěrka. Ve složeném stavu má sedací souprava výšku 86 cm. Při zvednuté opěrce zad se dostáváme na výšku 103 cm. Při této výšce se pohodlně opře i člověk s výškou nad 190 cm. Vlnovcové pružiny pod sendvičovým sedákem jsou zárukou pohodlného sezení s dynamickým držením těla. Na výběr jsou 2 typy područek – široká 26 cm a úzká 18 cm. Díky užší područce je možné vyskládat i velmi malé sestavy.

Model Osho má k dispozici 2 typy rozkladů, úložného prostoru a tuhosti sedu. Osho má v nabídce 20 různých prvků (viz. ceník), ze kterých se dají vyskládat sestavy různých tvarů a velikostí. Nechybí ani sestava ve tvaru U. Může se objednávat v textilním i koženém provedení. Za příplatek je možné přidat rozklad a úložný prostor. Nožičky jsou dřevěné s volitelným mořením: buk natur, olše, třešeň, ořech, černá, stříbrná.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Využijte našeho kontaktního formuláře, rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768