Santa Barbara

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

74 600 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 120 600 Kč

Sestava na hlavním obrázku je 2,5 sed + prodloužená pohovka.
Rozměr 307 x 167 cm

Konstrukce: Nosné části z bukového dřeva.
Sedák: Vlnité pružiny pokryté plstí, sedáky plněné pěnou a peřím.
Záda: Elastické gumové pásy, zádové polštáře plněné PE – kuličkami,vatové rouno, boky štepované.
Nohy: Standardní, kluzáky.

Pokud se Vám líbí právě tato sedací souprava, určitě je pro vás důležité pohodlí a luxus. Připravte se na jednu z nejpohodlnějších sedaček, která bude svým tvarem diktovat vzhled celého prostoru. Nádherně tvarovaná područka je z boku elegantně štepovaná. Sedáky a zádové opěrky jsou vytvořené tak, aby umožňovaly dlouhodobé, pohodlné sezení s možností elektrického nastavení sklonu a podnožky. Manuálně nastavitelná opěrka hlavy umožňuje pohodlné sledování televize nebo čtění  i v leže. Exkluzivně – dotykové řízení polohování je decentně umístěné na boční straně sedáků a umožňuje polohovat i sedací části, které se nenacházejí u područky. K tomuto výběru můžeme jen gratulovat.

SANTA BARBARA má v nabídce 18 různých prvků (viz. Katalogový list), ze kterých se dají vyskládat sestavy různých tvarů a velikostí. Nechybí ani sestava ve tvaru U. Můžete si ji objednat v textilním i koženém provedení. Za příplatek je možné přidat manuální nebo elektrické polohování.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Využijte našeho kontaktního formuláře, rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768