Sedací soupravy Alpa

ALPA SALOTTI byla založena Ferri Roccem v roce 1956, který byl průkopníkem ve výrobě čalouněného nábytku. Skvělá řemeslná tradice, použití ušlechtilé kůže a vysoce kvalitní tkaniny spolu s neustále se rozvíjejícím výzkumem, jsou hodnotami, kterými se vždy odlišovaly výrobky ALPA SALOTTI.

Každá sedací souprava je vyrobena ručně, podrobena přísné kontrole kvality, díky čemuž má jedinečnou a exkluzivní hodnotu s vynikajícími vlastnostmi.

ALPA SALOTTI se může pochlubit tím, že je značkou mezinárodního významu. Je symbolem nejvyšší kvality a krejčovství, s ručně šitými švy, exkluzivními a luxusními látkami, které jsou vyrobeny v Itálii. Sedačky jsou pro zákazníky, kteří rádi vlastní jedinečný a osobitý produkt.

Funkčnost sedacích souprav ALPA patří mezi nejvíce fascinující prvky, které si můžete zamilovat. Objevte různé funkce, které se skrývají za rafinovaným designem těchto pohovek: velké a pohodlné sedadla, sklopná opěradla a područky a neomezený počet relaxačních poloh přesně podle vašich přání. Objevíte nejkvalitnější materiály a čalounění, šití a precizní detaily: to je jen několik z mnoha znaků kvality sedaček ALPA SALOTTI.

Všechny modely jsou navrženy a vyrobeny v Itálii v továrnách ALPA, ručně vyrobené zručnými řemeslníky, s naprostou kontrolou materiálů a kvality pro každou fázi zpracování. Zkuste relaxovat na jedné z nabízených pohovek od ALPA SALOTTI.