Tiamo

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

81 500 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 135 000 Kč

Sestava na hlavním obrázku je otoman + 2,5 sed
Rozměr 225 x 284 cm

Konstrukce: Nosné části z bukového dřeva.
Sedák: Sendvičová výplň, kvalitní evropská pěna, ozdobné štepování.
Záda: Elastické gumové pásy, PUR pěna, vatové obložení.
Nohy: Kovové, chrom lesk.

Sedací souprava zajímavého tvaru s dominantním štepováním sedáků. Na první pohled hranatá, při detailnějším pohledu zjistíme, že každá hrana je krásně zaoblená. Nechybí nastavitelné zádové opěrky, které se dají pomocí aretačního mechanizmu nastavit v různém úhlu. Jako bonus má sedačka nastavitelnou područku. Výška sedu 45 cm zabezpečí lehčí vstávání a hloubka sedáků 58 cm je dokonalá na kvalitní sezení. Díky kompaktnímu tvaru se hodí i do menších prostorů. Vlnovcové pružiny pod sedáky zaručí dlouhou životnost a kvalitní sed.

Model TIAMO má k dispozici 2 typy rozkladů a 2 typy úložného prostoru. Tiamo má v nabídce 15 různých prvků (viz. ceník), ze kterých se dají vyskládat sestavy různých tvarů a velikostí. Nechybí ani sestava ve tvaru U. Může se objednávat v textilním i koženém provedení. Za příplatek je možné přidat rozklad a úložný prostor. Nožičky jsou kovové –chrom.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Využijte našeho kontaktního formuláře, rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768