Accento komfortní sedačka na dokonalý relax

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

74 000 Kč

cena vychází z látky cenové kategorie B2

Představte si, jak se po dlouhém dni v práci, vracíte domů a padnete do náruče luxusní sedací soupravy. Prémiový materiál okamžitě ovládne všechny vaše smysly a vy se cítíte jako v ráji. Accento není jen další sedací souprava, je to vaše vstupenka do světa nekonečného pohodlí a elegance.
Accento je výsledkem precizního designu a řemeslného umění. Jemné linie, které připomínají vlny, jsou zdobené elegantním štepováním sedáků a opěrek zad. Masivní konstrukce se proměňuje v nepřeberné možnosti pro relaxaci a zábavu. Ať už sledujete svůj oblíbený film, nebo jen relaxujete s knihou, polohovatelná područka a univerzální podhlavník vám zaručí maximální pohodlí.
Ale Accento není jen o pohodlí, je také o flexibilitě. S širokou škálou sedáků (70 cm, 80 cm, 90 cm) si můžete sestavit svou vlastní soupravu dle svých potřeb. Potřebujete více prostoru pro lenošení nebo příležitostný spánek? Ani to není problém. S Accento můžete mít oboje! A to vše v textilním či koženém provedení dle vašeho výběru.

Máme pro vás speciální nabídku! Objednejte si ještě dnes svou vlastní sedací soupravu Accento a zažijte luxus a kvalitu, jakou nabízí jen německý design a německá kvalita. Nečekejte, tato nabídka nepotrvá věčně. Udělejte svůj domov místem, kde se budete cítit jako v ráji. Accento – protože si zasloužíte to nejlepší.

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

Sestava na hlavním obrázku je prodloužená pohovka L + 2sed P, typ 80 cm + 2x podhlavník

Rozměr sestavy je 306 x 188 cm

Jelikož Accento je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768