Naše cesta...

Na přelomu roku 2001/2002 jsme udělali podrobný průzkum trhu v České republice s důrazem na čalouněný nábytek, kožené sedací soupravy, látkové pohovky, křesla, židle, čalouněné postele a doplňkové zboží do obývacích pokojů a kuchyní. Zároveň jsme naše zjištění konfrontovali na výstavách nábytku v Praze a Brně. Během průzkumu trhu jsme mohli konstatovat, že na českém trhu chybí čalouněný nábytek, kožené sedačky, látkové pohovky, čalouněné židle a křesla ve vyšší střední třídě. V dobrém poměru kvality, designu a ceny.

Obchodně zodpovědně jsme přistoupili k hledání renomovaného dodavatele. Volba padla na Steinhoff – Home, nadnárodní společnost, která svoje produkty prezentovala každoročně na výstavě světového významu, výstava, veletrh nábytku a interiérů INTERNATIONALE MÖBELMESSE Kolín nad Rýnem. Po kritickém zhodnocení naší nabídky čalouněného nábytku a aktuálního stavu (rok 2002) českých obchodníků a dovozců jsme zaregistrovali na OS Praha společnost in-ELIS CZ, s.r.o.

V roce 2003 jsme vkročili s novým sortimentem na český trh, který jsme úspěšně prezentovali na výstavě v Praze a Brně. Postupně jsme si vybudovali síť odběratelů, se kterými dodnes spolupracujeme. Vyprofilovali jsme se jako velkoobchod – distributor výrobků Steinhoff Home. Velkou předností byla skutečnost, že jako distributor uznávané společnosti jsme mohli v České republice každoročně prezentovat na výstavách nábytku několik nových modelů kopírující aktuální trendy. Současně jsme věnovali zvýšenou pozornost odbornému rozhledu našich partnerů, organizováním návštěv výrobních závodů. Bylo velice důežité, aby se jako odborní prodejci seznámili s technikou výroby a na vlastní oči viděli proces vzniku sedací soupravy, použitý materiál a přesvědčili se, že nabízíme kvalitní zboží.

Naším přístupem k zákazníkům a hlavně kvalitním zbožím se nám roky dařilo udržovat zájem kupujících. Odborné časopisy a výstavní komise nás několikrát hodnotili za poměr kvalita cena. Přesto, že se nám dařilo zaujmout naší nabídkou sedacích souprav, pozorně jsme sledovali zvyšující se nároky zákazníků na design a značkové zboží. Pro uspokojení této poptávky se nám podařilo navázat úspěšnou spolupráci s prestižní německou značkou W.Schillig.

Csontos Stefan, jednatel

Navštivte naši prodejnu v Praze

Zveme vás na návštěvu naší prodejny v Praze. Najdete nás na adrese V Oblouku 266, Praha – Čestlice. Na naší prodejně INELIS čalouněný nábytek, máme vystaveny sedací soupravy, které vynikají příkladnou kvalitou, precizním, řemeslným zpracováním a exkluzivními materiály. Máme v nabídce sedací soupravy kolekce INELIS zaměřené na komfort, praktičnost a design a sedací soupravy kolekce SOFANOVA a COLONEL s výjimečným komfortem a nadčasovým designem.

Naše nabídka je doplněna o křesla, solitéry, židle a stolky.

Těšíme se na Vaši návštěvu.