Ancona pohodlná a praktická sedací souprava

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

55 200 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 91 300 Kč

Unaveni po dlouhém dni? Potřebujete si odpočinout a relaxovat v pohodlí vašeho domova? Co byste řekli na soupravu, která vás objímá svým pohodlím a přitom je elegantním doplňkem vašeho obývacího pokoje? Představujeme vám sedací soupravu ANCONA, stylovou, praktickou a funkcemi nabitou.
Ano, slyšíte správně! ANCONA je víc než jen obyčejný nábytek. Tato sedací souprava s čistými liniemi a elegantním designem nabízí hned tři typy rozkladu, aby uspokojila všechny vaše potřeby a představy. Ať už hledáte rovný, rohový nebo mírně obloukový tvar, ANCONA vám to poskytne. A nenechte se odradit její jednoduchostí. Její pravá krása a funkčnost se skrývají v detailech.
Představte si tuto soupravu ve vašem obývacím pokoji. Dřevěné boční police nabízejí dostatek místa pro vaše oblíbené knihy a dekorace, zatímco úložný prostor udržuje váš pokoj vždy v dokonalém pořádku. A co teprve ten stůl v různých barvách dřeva? Je to dokonalý doplněk, který dotváří celkový vzhled. Ať už si vyberete látkové nebo kožené provedení, ANCONA vždy vytvoří útulnou a elegantní atmosféru.
Zasloužíte si mít chvíli pro sebe a užít si pohodlí, které vám sedací souprava ANCONA nabídne. Nečekejte, až se všechny kousky vyprodají. Vstupte do světa pohodlí a designu právě teď a objednejte si vaši ANCONU ještě dnes. Vaše tělo i mysl vám poděkují.

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

Sestava na hlavním obrázku je 2,5 sed + 3 sed
Rozměr š/v/h v cm 2,5 sed: 183 x 81 x 95, 3 sed: 200 x 81 x 95

Konstrukce: nosné díly z masivního bukového dřeva.
Sedák: vlnité pružiny pokryté plstí, kvalitní evropská pěna.
Záda: kvalitní evropská pěna, vatové obložení.
Nohy: dřevěné nohy v provedení buk, olše, třešeň, ořech, černá, dub P43 a stříbrná. Taburet s úložným prostorem je vždy dodáván s černými kolečky.
Police a stolek: k dispozici v provedení přírodní buk, olše, třešeň, ořech, černá, dub P43.
Kontrastní šev: souprava je k dispozici také s kontrastním švem v béžové nebo hnědé barvě (upřesněte v objednávce).

Jelikož ANCONA je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768