ARTHUR Colonel luxusní sedačka pro náročného zákazníka

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

195 500 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 218 200 Kč

ARTHUR Colonel je jako relaxace v oblacích. Vneste do svého domova jedinečný, rajský komfort. A to nejlepší? Kombinujte nespočet prvků volně podle svého vkusu a potřeb.
Představte si příjemný večer, kdy se vracíte domů po dlouhém a náročném dni. Jediné, co si přejete, je pohodlí a klid. Pak vstoupíte do obývacího pokoje a spatříte svou vlastní oázu klidu – sedačku ARTHUR Colonel.
ARTHUR Colonel je nejen sedačka, ale také umělecké dílo, které se stane dominantou vašeho domova. Její design je výsledkem precizní práce a pečlivé volby materiálů – od konstrukce z bukového dřeva, přes vysoce elastickou studenou pěnu bez freonů v sedadle, až po kovovou podnož. A to je jen začátek.
ARTHUR Colonel je modulární – můžete si sestavit sedačku přesně podle svých potřeb a vkusu a vytvořit tak jedinečný kus nábytku, který dokonale zapadne do vašeho domova. Už žádné kompromisy mezi stylem a komfortem. Ať už máte prostorný loft nebo útulný byt, ARTHUR Colonel je tou pravou volbou. Nenechávejte si tento jedinečný zážitek ujít. Udělejte ze svého domova místo, kde budete chtít strávit každou volnou chvíli. Nastal čas pro ARTHUR Colonel. Investujte do svého klidu, pohodlí a luxusu. ARTHUR Colonel – sedačka, která splňuje vaše sny.

Objednejte si ARTHUR ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou ARTHUR!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je Element 105 s područkou AT-L – 2x Trapézový roh – Element 105 s područkou AT-R.
Typ. číslo: D083782. Rozměr sestavy je 338 x 338 cm

 

Jelikož ARTHUR je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768