Bergen pohodlná klasická sedací souprava

Cena na hlavním obrázku je

74 000 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 117 200 Kč

Představujeme vám sedací soupravu Bergen – místo, kde najdete nejen pohodlí, ale také relaxaci a styl. Bergen představuje jedinečnou kombinaci kvality, funkčnosti a elegantního designu.

Sedací souprava Bergen je skutečnou klasikou mezi nábytkem. Má vše, co od kvalitního sedacího nábytku očekáváte: pevný rám z bukového dřeva, kvalitní sedák s vlnovými pružinami a pohodlný, ergonomicky tvarovaný opěrák. Ale Bergen nabízí mnohem více. Příčná i podélná postel, úložný prostor a relaxační funkce u TV křesla jsou jen některé z výhod, které vám tento model přináší.

Bergen není jen sedací soupravou, je to také místo, kde můžete uniknout před každodenním stresem, relaxovat a odpočívat. Představte si, jak se po náročném dni pohodlně uvelebíte na Bergen, sledujete oblíbený film a cítíte, jak vám pohodlí a kvalita tohoto nábytku dodává novou energii. K tomu všemu můžete přidat elegantní design, který dokonale zapadne do jakéhokoliv interiéru a který můžete ještě více vylepšit kontrastním prošíváním v béžové a hnědé barvě.

Nenechte si ujít příležitost vlastnit tento skvělý kousek nábytku. Bergen je skutečně univerzální sedací soupravou, která vám nabídne vše, co potřebujete pro dokonalý odpočinek. Objednejte si jej ještě dnes a zažijte pocit skutečného pohodlí a relaxace každý den. Bergen – místo, kde se setkává pohodlí a styl.

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

Sestava na hlavním obrázku je 3 sed + 2 sed + křeslo
Rozměr: 204 cm x 156 cm x 97 cm

Rám: Nosné díly z bukového dřeva.
Sedák: Vlnité pružiny s připojeným pružinovým jádrem a potah z pěny a vatového rouna.
Záda: Vlnité pružiny, PUR pěna, vatové rouno.
Nohy: Standardní plastové kluzáky.
Kontrastní švy: Kontrastní švy jsou k dispozici v béžové nebo hnědé barvě.
Vícebarevnost: Model je dostupný pouze v jedné barvě potahu. Křeslo a dvojsed mají záda vždy očalouněna originálním potahem, ostatní typy zad očalounění za příplatek.

Jelikož BERGEN je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768