Candy sedačka s rozkladem a postelovou matrací

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

94 300 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 97 400 Kč

Celý den na nohou a jediné, na co se těšíte, je pohodlný odpočinek na své oblíbené sedačce? Ale co kdybyste mohli tu samou pohodlnou sedačku proměnit v luxusní postel pro dva? Představujeme vám CANDY – nejen sedačka, ale i plnohodnotná postel s kvalitní matrací připravená vás hýčkat.
CANDY není jen další sedačkou na trhu. Je to kombinace skvělého designu, precizního zpracování a promyšlených detailů, které z ní dělají víc než jen sedačku. Představte si, jak po náročném dni přeměníte svou sedačku na pohodlnou postel s matrací pro dva, a to vše jen jedním pohybem. A to není vše! CANDY vám nabízí i praktický úložný prostor pro polštáře nebo peřiny.
Nechte se unést pohodlím, které vám CANDY nabízí. Představte si, jak po náročném dni relaxujete na pohodlné sedačce a později ji jednoduše proměníte v pohodlnou postel. A představte si, jak ráno, po vyspání na kvalitní matraci, jednoduše složíte postel zpět na sedačku, a všechny polštáře a peřiny schováte do praktického úložného prostoru. Jak se to může stát realitou? Stačí si pořídit CANDY.
CANDY je tou správnou volbou pro všechny, kdo hledají pohodlný sofabed a nechtějí dělat kompromisy v komfortu sezení ani spaní. Tak proč čekat? Objednejte si svou Candy ještě dnes a užijte si pohodlí, které si zasloužíte.

Objednejte si CANDY ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou CANDY!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

Sestava na hlavním obrázku je područka č.2 L, 2,5sed s rozkladem na postel,

prodloužená pohovka s úložným prostorem, područka č.1 P.

Rozměr sestavy je 290 x 175 cm

Jelikož CANDY je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768