Daizy čalouněná postel

Cena lavice na hlavním obrázku je

59 200 Kč

Cena postele v látce od 43 600

Hledáte postel, která vás dokáže přenést do světa snů a pohodlí? Představujeme vám DAIZY, nejenom postel, ale celek, který transformuje vaši ložnici v posvátné útočiště odpočinku. DAIZY je víc než jen postel. Je to prostor pro vaše sny, poklad pro vaše tělo, který vás hýčká a odměňuje za dlouhý den. Vyberte si z několika šířek a délek ložné plochy, různých typů podnoží a široké palety potahových materiálů. Nyní můžete mít postel, která je originální a přizpůsobená vašim potřebám a stylu. Představte si, jak se probouzíte po hlubokém a uklidňujícím spánku, cítíte se osvěženi, plni života a s úsměvem na tváři. Každá noc strávená na DAIZY je zážitkem, který vás nabudí energií na další den. A co víc? Postel DAIZY také nabízí možnost doplnění o lamelový rošt a úložný prostor, takže máte vše, co potřebujete, na dosah ruky. Nechte se unést do světa pohodlí a luxusu s postelí DAIZY. Objednejte si ji ještě dnes a zažijte, jak se zvyšuje kvalita vašeho spánku a celkové pohody. DAIZY – postel, kterou si zaručeně zamilujete.

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • zabezpečíme dovoz zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Postel na hlavním obrázku je manželská postel 180 s komfortním čelem typ C, komfortním rámem typ C a standardním roštem s plynovou pružinou pro vyklopení roštu.

V ceně postele nejsou zahrnuty matrace.

 

Jelikož DAIZY je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768