Diva luxusní sedací souprava do oblouku

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

78 500 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 112 200 Kč

Představte si pohodlně prolenošený večer, který strávíte doma, sedíte na měkké, lákavé pohovce, která je tak pohodlná, že se budete cítit jako ve vašem vlastním malém koutku ráje. Nyní otevřete oči a pohleďte na naši sedačku Diva, která vás naplní pocitem domova a pohodlí, které jste si vždy přáli.

Sedačka Diva je více než jen kus nábytku. Je to symbol pohodlí, flexibility a kreativity. Máte rádi rohové sedačky? Nebo preferujete mírně obloukový design? Vše je možné s naší sedačkou Diva! A co taburet s úložným prostorem? Ano, sedačka Diva to také nabízí! Zde máte svobodu vytvořit si nábytek, který odpovídá vašim potřebám a vkusu.

Ale to není vše! Sedačka Diva nabízí také univerzální opěrku hlavy pro zvýšení komfortu a uvolnění napětí v krku a ramenou. Představte si, jak se po dlouhém dni ponoříte do měkkého objetí sedačky Diva, zatímco vaše hlava spočívá na jemně polstrované opěrce. Cítíte, jak se všechny vaše starosti rozplynuly, zatímco se potápíte do hlubokého, obnovujícího odpočinku.

Nečekejte! Udělejte krok směrem ke svému snovému obývacímu pokoji a pořiďte si svou sedačku Diva ještě dnes. Poskytněte svému tělu pohodlí, které si zaslouží, a dovolte svému domovu, aby odrážel vkus a styl, který milujete. Dívejte se, jak se váš život mění k lepšímu s naší sedačkou Diva.

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

Sestava na hlavním obrázku je 3 sed + otoman
Rozměr 304 x 236 cm

Konstrukce: Nosné díly z bukového dřeva.
Sedák: Vlnité pružiny, pokryté plstí, kvalitní evropská pěna.
Záda: Záda v látce, kvalitní evropská pěna, vatové rouno.
Nohy: Dřevěné bukové nohy v barvě: přírodní, olše, třešeň, ořech, černé, Eiche P43 a stříbrné.
Kontrastní šití: sedačka je dodávána i s kontrastním šitím v béžové nebo hnědé barvě. Pokud není v objednávce uvedeno bude dodána tón v tónu.

Jelikož DIVA je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768