Domino elegantní rozkládací sedačka

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce bez funkcí od

76 700 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku bez funkcí je 105 600 Kč

Už jste někdy seděli na sedací soupravě, která je tak pohodlná, že se na ni chcete jenom válet? Představte si, jak po dlouhém pracovním dni, usedáte na svou oblíbenou pohovku, která je jako stvořená přímo pro vás. Nejenže sedíte pohodlně, ale můžete se přitom i těšit z jejího luxusního designu. Když se k tomu přidají ještě špičkové funkce, jaké vám nabídne naše Domino, máte pak komfort ve své nejčistší podobě.
Sedací souprava Domino je navržena tak, aby poskytovala nejvyšší komfort a zároveň přizpůsobená vašim individuálním potřebám. Můžete ji sestavit podle vašich představ – od malého dvousedáku až po sestavu do U. A to ještě není vše. Soupravu můžete sestavit i jako rozkládací rohovou sedací soupravu s úložným prostorem, nebo se zásuvkou pro nabíjení chytrých zařízení. A co teprve funkce Relax, která vám umožní nastavit polohování opěráku a sedáku pouhým dotykem senzoru.
Představte si, že po náročném dni dojedete domů a vaše oblíbená pohovka vás přivítá s otevřenou náručí. Položíte se na ni, nastavíte si polohování opěráku a sedáku tak, jak se vám zrovna hodí, a vychutnáváte si pohodlí, které vám Domino nabízí. A když si chcete dopřát naprostý relax, jednoduše si nastavíte funkci Relax a odpadne veškeré napětí dne. To vše je možné s naší sedací soupravou Domino.
Nenechte si ujít příležitost mít ve svém domově takový klenot. Zažijte to úžasné pohodlí, které vám Domino může poskytnout. Proč nevyužít této příležitosti a nezískat pro svůj domov něco, co vám poskytne takový luxus a komfort? Objednejte si Domino ještě dnes a vychutnejte si pohodlí, které jste si vždy přáli. Domino – Vaše pohodlí je naše prioritou.

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

Sestava na hlavním obrázku se skládá z levého 2sedu se šířkou sedu 69 cm + úhlového rohu + 1sedu bez područek s ukončovacím dílem vpravo šířka sedu 69 cm.

Rozměr celé rohové rozkládací sedací soupravy je 279 x 245 cm.

Konstrukce: Nosné díly z masivního bukového dřeva.
Sedák: Vlnité pružiny pokryté plstí, kvalitní evropská pěna.
Záda: Gumové pásy, PUR pěna, vatové rouno
Nohy: Standardní hliníkové úhelníky. Alternativně chromované plastové nohy a dřevěné nohy (podle přehledu vzorků dřeva). Chromové nožičky a chromované nožičky černé možné za stejnou cenu. Masivní dřevěný podstavec ve 3 barvách: bukové jádrové dřevo, naolejovaný dub a dub bianco za příplatek.
Kontrastní šev: Souprava je k dispozici také s kontrastním švem v béžové nebo hnědé barvě (upřesněte v objednávce).

Jelikož DOMINO je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768