Dream luxusní pohodlná sedací souprava

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

157 600 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 191 700 Kč

Představte si dokonalý den. Jde o chvíli, kdy se konečně můžete uvolnit, odpočívat a relaxovat v pohodlí svého domova. Cítíte se obklopeni luxusem a pohodlím, jež jste si vždycky přál/a. Nyní tento sen může být vaší realitou. Pojďte se seznámit s Dream, sedací soupravou, která definuje nový standard luxusu.
Dream není jen obyčejná sedačka. Je to komplexní řešení pro váš obývací pokoj, jež kombinuje design, pohodlí a praktičnost. Vychutnávejte si pohodlí měkkého čalounění a užívejte si elegantní design, který oživí každý interiér. A co víc? Dream nabízí mobilní postranní poličky, které můžete využít jako područky nebo jako praktické úložné prostory. Funkcionalitu vysoce doplňuje také taburet s úložným prostorem – ideální pro ukládání ložního prádla nebo jiných potřebných věcí. A to není vše! Dream přichází s vlastním stolem ve stejném stylu jako postranní poličky.
Představte si, jak váš obývací pokoj září novým nábytkem. Představte si, jak se přátelé a rodina diví nad vaší novou sedačkou, jak se ptají, kde jste takový skvost našel/a. Představte si, jak se večer uvelebíte do deky, pohodlně se usadíte do měkkých polštářů Dream a s hrnkem teplého čaje sledujete svůj oblíbený film. To vše může být vaše s Dream.
Nenechte své sny být jen sny. Učiňte první krok k úžasnému a luxusnímu obývacímu pokoji dnes. Objednejte si Dream – sedací soupravu, která vám poskytne nejenom komfort, ale i eleganci a praktičnost. Zažijte pocit, kdy se sen stává skutečností. Dream – kde se pohodlí setkává s luxusem.

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

Sestava na hlavním obrázku je 2,5 sed + roh + 2,5 sed + doplňkové police.

Rozměr 311 x 330 cm

Konstrukce: Nosné díly z bukového dřeva.
Sedák: Vlnité pružiny, pokryté plstí, kvalitní evropská pěna.
Záda: Záda v látce, kvalitní evropská pěna, vatové rouno.
Nohy: Dřevěné bukové nohy v barvě: přírodní, olše, třešeň, ořech, černé, Eiche P43 a stříbrné.
Kontrastní šití: K dispozici i s kontrastním šitím v béžové nebo hnědé barvě. Pokud není v objednávce uvedeno, bude dodána tón v tónu.

Jelikož DREAM je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768