EBONY sedací souprava s nadčasovým designem

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

120 000 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 140 700

Představte si pohovku, která není jen obyčejným kusem nábytku, ale mistrovským dílem německého know-how, které promění váš domov v oázu pohodlí a relaxace. EBONY je nejen název; je to zaslíbení revoluce ve vašem obývacím pokoji. S vysokým opěrákem, elektrickým polohováním a nadčasovým designem, EBONY překračuje hranice běžné sedací soupravy a stává se centrálním bodem domácího pohodlí a elegance. EBONY není jen sedací souprava; je to technologický zázrak vybavený elektrickým výsuvem sedu a variabilním plánovacím modelem, který se dokonale přizpůsobí vašim individuálním potřebám a prostoru. Kovová vysoká podnož nejen zvyšuje estetiku, ale také usnadňuje úklid, díky prostoru pro robotický vysavač. Vyrobeno v EU, což zajišťuje nejvyšší standardy kvality a designu. A co víc? Polohování podhlavníku s aretací dodává další vrstvu komfortu vašemu relaxačnímu zážitku. Představte si, jak se po dlouhém dni ponoříte do sedací soupravy EBONY, zatímco elektrické polohování jemně podpírá vaše tělo v ideální poloze pro odpočinek. Představte si pohovku, která se dokonale přizpůsobí každému členu vaší rodiny, ať už potřebujete vysunout sedadlo pro dlouhé filmové maratony, nebo upravit podhlavník pro dokonalé čtení. EBONY přináší tolik víc než jen místo k sezení – je to útočiště, kde můžete znovu načerpat síly a ponořit se do hlubokého pocitu pohody. Nenechte tuto příležitost ujít. EBONY je přesně to, co váš domov potřebuje pro posun na novou úroveň pohodlí a stylu. Kontaktujte nás ještě dnes a udělejte první krok k transformaci vašeho obývacího prostoru. EBONY – nejen sedací souprava, ale klíč k nekonečným chvílím relaxace a pohody ve vašem domově.

 

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je: 2sed L šířka sedu 80 cm, manuální nastavení opěrky hlavy, + prodloužená pohovka P, manuální nastavení opěrky hlavy.

Rozměr sestavy je 331  x  190 cm

Jelikož EBONY je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768