Fargo kožená nadčasová sedací souprava

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

89 800 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 147 300 Kč

Nechte se okouzlit Fargo, nadčasovým kusem, který přináší šmrnc do každého interiéru. Fargo je výjimečná sedací souprava, která zaručeně zaujme vaše hosty, kdykoli přijdou na návštěvu. Oceníte kvalitu bukového masivu, plastové nohy s moderním designem ve dvou barevných odstínech a mimořádný komfort poskytnutý vlnovými pružinami a kvalitní pěnou.
Fargo není jen obyčejná pohovka. Je to výjimečná sedací souprava, která kombinuje funkčnost a styl. Masivní dřevo doplněné vlnovými pružinami pokrytými plstí v dolní části sedáků a pružinové jádro potažené kvalitní pěnou, přináší nejen zdravé a pohodlné sezení, ale také nesmírně elegantní vzhled. Záda a područky z masivu a dřevotřísky jsou dokonalou kombinací pevnosti a elegance.
Představte si, jak se po náročném dni potopíte do pohodlného sezení modelu Fargo, cítíte, jak vás jeho měkkost a komfort hýčkají. Představte si, jak se záda a područky přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytnou vám tak dokonalé opěrné body. A co teprve, když se podíváte na Fargo ve svém obývacím pokoji, a uvědomíte si, jak dokonale doplňuje váš interiér.
Nenechte si ujít příležitost přivést do svého domova model Fargo – sedací soupravu, která vám poskytne nejen pohodlí, ale také estetický zážitek. Fargo je konečným řešením pro ty, kteří hledají kvalitu, komfort a styl za rozumnou cenu. Jednejte nyní a získejte model Fargo na míru vašemu životnímu stylu.

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

Sestava na hlavním obrázku je prodloužená pohovka +2,5 sed + roh + 2,5 sed. Rozměr 167 x 347 x 263 cm

Konstrukce: Nosné díly z bukového dřeva.
Sedák: Vlnité pružiny, pokryté plstí, pružinové jádro potažené pěnou.
Záda: Elastické gumové pásy, kvalitní evropská pěna, vatové rouno.
Nohy: Plastové, v barvě stříbrné nebo ořech.

 

Jelikož FARGO je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768