Geri komfortní sedačka s funkcemi

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

84 700 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 140 000 Kč

Představte si, že sedíte v pohodlném křesle, odpočíváte a zároveň sledujete svůj oblíbený film. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nebylo za tímto pohodlím skryté něco víc. Něco, co změní váš pohled na sedací soupravy navždy. Chci vám představit Geri.
Sedací souprava Geri je tu, aby vám poskytla více než jen pohodlné sezení. Její vysoké opěrky zad a bederní tvarování vytvářejí dokonalý posed, který je jako stvořený pro ty, kteří tráví hodně času sezením. S hloubkou sedáků 56 cm, je Geri ideální volbou i pro ty, kteří se rádi položí a sledují televizi. Ale to není všechno…
Co si budeme povídat, každý z nás by občas rád poněkud vylepšil svůj domov. A co by mohlo být lepší než sedací souprava, která nabízí funkci elektrického polohování jednotlivých sedů? A představte si, že na této skvělé pohovce máte i výklopný stolek v 3-sedu, opatřený praktickou elektrickou zásuvkou. Ano, s Geri můžete nabít svůj telefon nebo pracovat na laptopu přímo z pohodlí vaší sedačky.
A teď je čas na akci! Nechte se unést pohodlím a kvalitou, kterou nabízí sedací souprava Geri. Dodejte svému obývacímu pokoji novou tvář a dopřejte si komfort, po kterém jste vždy toužili. Objevte novou dimenzi pohodlí s Geri. Je jen na vás, abyste si toto pohodlí dopřáli. Objednejte si svou sedací soupravu Geri ještě dnes!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

Konstrukce: Nosné díly z bukového dřeva.
Sedák: Vlnité pružiny, pokryté plstí, kvalitní evropská pěna.
Záda: Elastické gumové pásy, kvalitní evropská pěna, vatové rouno.
Nohy: Plastové kluzáky.

Jelikož GERI je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768