Gina kožená sedací souprava s čistými liniemi

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

91 600 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 136 300 Kč

Hledáte ten pravý kousek nábytku, který by skvěle zapadl do interiéru vašeho domova i vašeho života? Třeba jste ho našli právě teď. Představujeme vám Ginu, exkluzivní sedací soupravu, která je vizuálně přitažlivá, pohodlná a přizpůsobivá.

Gina je velká a elegantní. Její hloubka sedu 69 cm umožňuje pohodlné spaní pro každého, ať už jste vysoký nad 190 cm, nebo jen potřebujete výjimečné pohodlí. A to není všechno. Její rovné, čisté linie a stylová područka upoutají každého návštěvníka. Kromě toho její kovová podnož dodává pocit vzdušnosti a elegance.
Ale nejen to. Gina je také nastavitelná. Její zádové opěrky lze nastavit do různých úhlů pomocí aretačního mechanizmu, což zajišťuje komfort a flexibilitu, kterou si zasloužíte. A pokud se vám líbí variabilita, Gina je tu pro vás s 19 různými prvky, ze kterých můžete vytvořit sestavy různých tvarů a velikostí. Ať už hledáte sestavu ve tvaru U nebo něco jiného, Gina je tu pro vás.
A proč byste si Ginu měli pořídit? Můžete ji mít v textilním i koženém provedení. Vyberte si ze 2 druhů chromovaných nožiček a udělejte z ní dokonalý kousek nábytku pro vás. Gina je kvalitní, pohodlná a stylová. Dodává pocit velkého kusu nábytku, aniž by působila masivně. A její masivní kostra a vlnovcové pružiny zabezpečují dlouhou trvanlivost. Tak na co ještě čekáte? Objednejte si svou Ginu ještě dnes a užijte si pohodlí, styl a kvalitu, kterou vám může nabídnout.

Objednejte si GINU ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou GINA!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

Sestava na hlavním obrázku je prodloužená pohovka + 3 sed
Rozměr 359 x 171 cm

Konstrukce: Nosné části z bukového dřeva.
Sedák: Vlnité pružiny pokryté plstí, kvalitní evropská pěna.
Záda: Dřevovláknitá deska, kvalitní evropská pěna, vatové rouno.
Nohy: Kovové, chrom lesk.
Kontrastní šití: Sedačka je k dispozici s kontrastním prošitím. Kontrastní prošití je možné v barvě beige nebo braun.

 

Jelikož GINA je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

 

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768