Gio klasický model kožené sedací soupravy

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

71 500 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 100 900 Kč

Představujeme vám GIO, revoluční zážitek z pohodlí vašeho domova. Máte chuť po dlouhém dni zapadnout do náruče luxusu a relaxace? GIO je tady právě pro vás. Tato sedací souprava přepracovává klasické modely naší kolekce INELIS a zavádí elementy moderního designu. Nechte se pohltit jeho elegantní lehkostí a masivní konstrukcí, kterou dokreslují jemně zakřivené nohy z masivního buku.
GIO je unikátní v jeho vysokém posedu a příjemné měkkosti kvalitní evropské pěny. To zaručuje vysokou míru relaxace i starším osobám. Jeho decentní hloubka sedu a vysoká zádová opěrka demonstrují, že u modelu GIO jasně dominuje kvalitní posed.
Ale to není vše! GIO nabízí také několik funkcí, jakou jsou TV funkce u křesla a podélná postel u 3sedu. Tato funkce se stane velmi žádanou zvlášť po náročném dni. Ať už potřebujete krátkodobé přespání nebo si jen chcete lenošit, GIO je ideální volbou pro vás!
Model GIO splňuje ty nejvyšší nároky na kvalitní posed a relaxaci. Nebuďte tedy jen pasivním divákem! Staňte se středobodem svého obývacího prostoru s GIO. Nechte se očarovat jeho elegancí a pohodlím, které přináší do vašeho života. Kupte si svoje GIO ještě dnes a dovolte mu, aby se stalo součástí vašeho domova.

Objednejte si GIO ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou GIO!

 

 

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je 3 sed + 2 sed + křeslo
Rozměr 205, 160, 110 x 96 cm

Konstrukce: Nosné části z bukového dřeva.
Sedák: Vlnité pružiny pokryté plstí, kvalitní evropská pěna.
Záda: elastické gumové pásy, kvalitní evropská pěna, vatové rouno.
Nohy: Dřevěné nohy, Bukové dřevo v barvách: Přírodní buk, olše, třešeň, ořech, dub P43 a černá

 

 

Jelikož GIO je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768