INDIGO sedací souprava s nadčasovým designem

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

133 400 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 155 300

Představte si sedačku, která definuje váš prostor, sedačku, která stojí jako odvážné prohlášení o vás a vašem stylu. Nejen sedačku, ale umělecké dílo, které oživí každý interiér. Říkáte si, že je to jen sen? Nenechte se mýlit. Přichází INDIGO sedačka, která není jen nábytkem, ale ztělesněním vyjímecnosti a odvahy. Vymaňte se z průměru, INDIGO je prostě jiná. Není to však jen o kráse. Sedací souprava INDIGO přináší inovativní funkce, které promění váš způsob relaxace. Představte si pohodlí, které cítíte, když se vaše tělo uvelebí na vysoký opěrák, a možnost elektrického polohování vám umožní najít tu nejideálnější pozici pro čtení, sledování filmu nebo jen odpočinek. Variabilní plánovací model a výsuv sedu navíc zaručují, že INDIGO dokonale zapadne do vašeho obývacího prostoru, ať už je jakkoli specifický. Ale to není vše. Představte si německé know-how v každém švu, vysokou kvalitu a preciznost zpracování, které zajišťují, že vaše sedací souprava INDIGO vydrží roky a roky. A co víc? Kovová vysoká podnož, díky které může robotický vysavač snadno čistit prostor pod ní, a výroba v EU, znamenající dodržení nejvyšších standardů kvality. Toto vše činí z INDIGO nejen místo pro relaxaci, ale i dokonalý příklad kombinace funkčnosti, pohodlí a stylu. Nenechte si ujít příležitost transformovat váš domov s sedací soupravou INDIGO. Je čas, abyste si dopřáli pohodlí, styl a kvalitu, které si zasloužíte. Kontaktujte nás ještě dnes a staňte se hrdým majitelem sedací soupravy, která není jen dalším kusem nábytku, ale pravou ozdobou vašeho domova. Váš obývací pokoj již nikdy nebude stejný.

 

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je: 2sed L šířka sedu 80 cm, manuální nastavení opěrky hlavy, polohování područky + roh střední, manuální nastavení opěrky hlavy + 1sed bez područek s ukončovacím dílem P, manuální nastavení opěrky hlavy.

Rozměr sestavy je 284 x 243 cm

 

Jelikož INDIGO je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768