Juno relaxační křeslo s elektrickým polohováním

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

53 700 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 65 100 Kč

Vstupte do světa absolutního pohodlí s naším relaxačním křeslem JUNO. Představte si, jak se po náročném dni propadáte do měkkého čalounění a užíváte si dokonalého odpočinku. Zaznamenejte ten pocit hluboké relaxace, který vám JUNO poskytne – to je křeslo, které zcela předefinuje vaše pojetí pohodlí. JUNO je navrženo s ohledem na všechny vaše potřeby. S devíti ergonomickými rozměry, které se přizpůsobují vaší výšce a třemi různými hloubkami a výškami sedu, je JUNO postaveno pro dokonalou pohodlnost pro každého, kdo se do něj posadí. Navíc, jeho konstrukce z ocelového trubkového rámu dodává křeslu stabilitu a dlouhou životnost. Nejen, že vypadá dobře, JUNO se také skvěle cítí. Jeho vysoce kvalitní PUR pěny poskytují tělu ideální podporu, zatímco ocelová hřídel a pružiny dodají správné odpružení. A co teprve jeho elektrický polohovací mechanizmus – jednoduše se posaďte, nastavte si ideální polohu a užívejte si dokonalé pohodlí. Kromě toho, Juno nabízí funkci pomoci při vstávání, což je ideální pro starší uživatele nebo ty, kteří trpí bolestí zad. Představte si, jak se po těžkém dni vrátíte domů a posadíte se do svého křesla JUNO. Cítíte, jak se všechny napětí a stresy dne vytrácejí, zatímco vaše tělo je podpořeno a hýčkáno v dokonalém pohodlí. Ať už chcete relaxovat s dobrou knížkou, sledovat film nebo si jen chcete odpočinout, Juno vám poskytne ideální prostor pro odpočinkový čas. Nečekejte, objednejte si své křeslo JUNO ještě dnes a začněte si užívat absolutní pohodlí.

Objednejte si JUNO ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova!

 

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je křeslo s manuálním polohováním, ergonomie M2, výška sedu 47 cm, hloubka sedu 53 cm.

KONSTRUKCE: Trubkový ocelový rám.
ODPRUŽENÍ SEDÁKU: Ocelová hřídel a pružiny
KOMFORT SEDU: Polyetherová pěna. Čalounění zad a područek polyetherová pěna
NASTAVENÍ OPĚRKY HLAVY: S aretací a vratnou pružinou
NOHY: 4 varianty, otočný talíř nerezové oceli, dřeva, dřeva s otvory nebo hvězdicová základna – k dispozici za stejnou cenu. Hvězdicová základna k dispozici v barvách chrom, černý mat. Dostupné barvy mořidla buk, olše, světlý ořech a wenge. Dostupné barvy mořidla za příplatek jsou jádrový buk, dub olejovaný, dub bianco.
KONTRASTNÍ ŠVY: Pouze na přání zákazníka! Kontrastní prošívání je možné pouze v béžové nebo hnědé barvě na všech látkách a kůži. Uveďte prosím vždy odstín prošití, jinak bude dodáno tón v tónu!
ERGONOMIE: Křeslo je vhodné pro všechny výšky osob. Za stejnou cenu je k dispozici devět ergonomických rozměrů v kombinaci výšky sedu 45, 47, 49 cm a hloubky sedu 50, 53, 55 cm.

 

Jelikož JUNO je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768