Juno

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

53 700 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 65 100 Kč

Sestava na hlavním obrázku je křeslo s manuálním polohováním, ergonomie M2, výška sedu 47 cm, hloubka sedu 53 cm.

KONSTRUKCE: Trubkový ocelový rám.
ODPRUŽENÍ SEDÁKU: Ocelová hřídel a pružiny
KOMFORT SEDU: Polyetherová pěna. Čalounění zad a područek polyetherová pěna
NASTAVENÍ OPĚRKY HLAVY: S aretací a vratnou pružinou
NOHY: 4 varianty, otočný talíř nerezové oceli, dřeva, dřeva s otvory nebo hvězdicová základna – k dispozici za stejnou cenu. Hvězdicová základna k dispozici v barvách chrom, černý mat. Dostupné barvy mořidla buk, olše, světlý ořech a wenge. Dostupné barvy mořidla za příplatek jsou jádrový buk, dub olejovaný, dub bianco.
KONTRASTNÍ ŠVY: Pouze na přání zákazníka! Kontrastní prošívání je možné pouze v béžové nebo hnědé barvě na všech látkách a kůži. Uveďte prosím vždy odstín prošití, jinak bude dodáno tón v tónu!
ERGONOMIE: Křeslo je vhodné pro všechny výšky osob. Za stejnou cenu je k dispozici devět ergonomických rozměrů v kombinaci výšky sedu 45, 47, 49 cm a hloubky sedu 50, 53, 55 cm.

Relaxační křeslo Juno má manuální i elektrický polohovací mechanizmus, kterým si nastavíte sklon zádové opěrky a podnožky. Manuální polohování se provádí mírným tlakem na zádovou opěrku s aretací manuální páčkou. Elektrické polohování se provádí pomocí dvou motorů, nastaví opěrák i podnožku přesně do té polohy, kterou požadujete. Ovládání obou motorů se provádí ručním ovladačem. Křeslo je také za příplatek vybaveno akumulátorem pro pohon motorů bez přívodního kabelu. Dále je v nabídce funkce pomoc při vstávání, kterou ocení zejména starší uživatelé.

Tento model lze dále kombinovat ve třech hloubkách a třech výškách sedu, pro lepší ergonomii uživatele. Celkový vzhled křesla, lze nakonfigurovat volbou ze třech typů područek a třech typů zad.

Konstrukce křesla Juno je tvořena ocelovým trubkovým rámem. Na výplně jsou použity kvalitní PUR pěny doplněné o gumotextilní pás a popruhy. Křeslo je otočné a na výběr je několik typů podnoží v podobě talíře nebo hvězdice, v provedení kartáčovaná ocel či dřevo v různých odstínech. Model dodáváme jak v textilním tak koženém čalounění.

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768