Kami elegantní a nadčasová sedací souprava

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

92 000 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 134 400 Kč

Představujeme vám Kami. Její dřevěné a zdobné lišty na područkách, přinesou do vašeho domova nejenom eleganci, ale také jedinečný rustikální styl. Nabízíme širokou škálu barvení – od přírodních odstínů přes olši, třešeň, ořech až po černou a dub P43. Kami se hodí do každého interiéru a bude perfektní doplněk vašeho domova.


Jedinečný aspekt Kami je možnost přizpůsobení lišt. Můžete si vybrat mezi celočalouněnými, plně pokrytými anebo v dřevěných barvách. A pokud hledáte něco navíc, můžete si vybrat dekorativní pásy. Kontrastní šití na sedačce je k dispozici v béžové a hnědé barvě, což přidává ještě více charakteru a stylu. Kami nabízí skutečně exkluzivní zážitek.
Představte si, jak Kami může oživit váš obývací pokoj. Každý kus nábytku byl pečlivě navržen a vyroben s ohledem na kvalitu a dobrý vkus. Představte si, jak se vracíte domů po náročném dni a uvolníte se na pohodlném křesle s kontrastním šitím, které dodává Kami originální vzhled. Představte si, jak se každý, kdo přijde do vašeho domu, zastaví a obdivuje Kami.


Nečekejte. Přidejte Kami do svého domova již dnes. Udělejte objednávku a my se postaráme o zbytek. Máte nějaké dotazy? Jsme tu pro vás! Kami je připravena stát se elegantním a stylovým doplňkem vašeho interiéru.

Objednejte si KAMI ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou KAMI!

 

 

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je 3 sed + 2 sed + křeslo
Rozměr 204 x 156 x 97 cm

Konstrukce: Nosné části z bukového dřeva.
Sedák: Vlnité pružiny pokryté plstí, pružinové jádro.
Záda: Vlnité pružiny, evropská kvalitní pěna, vatové rouno.
Nohy: Bukové dřevo v barvách: přírodní, olše, třešeň, ořech, černá a dub P43.
Dřevěné a zdobné lišty: Celočalouněné, plně pokryté anebo v dřevěných barvách přírodní, olše, třešeň, ořech, černá nebo dub P43. Dřevěné lišty jsou k dispozici s dekorativními pásy anebo bez nich. Dřevěné nohy a dřevěné ozdobné lišty mají vždy stejnou barvu.
Kontrastní šití: Sedačka je dostupná i s kontrastními švy. Kontrastní šití je možné v barvách béžová anebo hnědá. Prosíme uvést v objednávce. Bez uvedení kontrastního švu, bude automaticky dodáno tón v tónu.
Vícebarevnost: Sedačka je vždy jednobarevná. Křeslo a 2sed se 2 područkami mají záda vždy ve stejné kůži/látce. U ostatních elementů záda vždy ve stejné kůži/látce za příplatek.

 

 

 

Jelikož KAMI je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768