Kami

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

92 000 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 134 400 Kč

Sestava na hlavním obrázku je 3 sed + 2 sed + křeslo
Rozměr 204 x 156 x 97 cm

Konstrukce: Nosné části z bukového dřeva.
Sedák: Vlnité pružiny pokryté plstí, pružinové jádro.
Záda: Vlnité pružiny, evropská kvalitní pěna, vatové rouno.
Nohy: Bukové dřevo v barvách: přírodní, olše, třešeň, ořech, černá a dub P43.
Dřevěné a zdobné lišty: Celočalouněné, plně pokryté anebo v dřevěných barvách přírodní, olše, třešeň, ořech, černá nebo dub P43. Dřevěné lišty jsou k dispozici s dekorativními pásy anebo bez nich. Dřevěné nohy a dřevěné ozdobné lišty mají vždy stejnou barvu.
Kontrastní šití: Sedačka je dostupná i s kontrastními švy. Kontrastní šití je možné v barvách béžová anebo hnědá. Prosíme uvést v objednávce. Bez uvedení kontrastního švu, bude automaticky dodáno tón v tónu.
Vícebarevnost: Sedačka je vždy jednobarevná. Křeslo a 2sed se 2 područkami mají záda vždy ve stejné kůži/látce. U ostatních elementů záda vždy ve stejné kůži/látce za příplatek.

Tento velmi elegantní klasický model je ideální volbou do rustikálního stylu vašeho interiéru. Originální vzhled dokresluje dřevěné obložení na čelech područek, které lze dodat v několika odstínech moření případně doplnit dekorativními pásy. Nebo je skrýt zvoleným čalouněním. K dokreslení klasického stylu této sedací soupravy patří také ozdobné kontrastní švy, které lze zvolit v několika odstínech. Kvalitní elastické pružinové jádro, je zárukou velmi pohodlného sezení s dlouhou životností výplně.

Sedací soupravu lze samozřejmě doplnit o několik doplňkových funkcí jako je příčná nebo podélná postel, úložný prostor a také luxusní relaxační funkce u solitérního křesla, které se stane vyhledávanou zónou odpočinku. Doménou modelu Kami je exkluzivní ergonomické prošívání zádové opěrky, které zaručí velmi pohodlné sezení po náročném dni.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Využijte našeho kontaktního formuláře, rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768