Kent klasický model sedací soupravy s nádechem moderního designu

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

87 700 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 127 500 Kč

Přemýšleli jste někdy, jak by vypadala vaše obývací místnost s nábytkem, který má nádech moderního designu? Máme něco, co vám doslova vezme dech. Představujeme vám naši novou sedací soupravu Kent!
Sedací souprava Kent je jedinečná svým promyšleným vzhledem, který kombinuje jak klasické tvary, tak moderní prvky. Její velké, oblé područky dodávají celkovému vzhledu elegantní dotek, zatímco nastavitelné opěrky hlavy přidávají špetku modernosti. To vše je zabaleno do dokonale promyšleného designu, který vám dodává potřebný komfort a pohodlí.
Kent je více než jen sedací souprava. Je to místo, kde se budete cítit pohodlně a uvolněně po dlouhém dni. Je to prostor, kde si budete užívat společných chvil s rodinou a přáteli. A co je na tom nejlepší? Díky velké variabilitě a ideálním rozměrům jednotlivých prvků můžete Kent vyskládat do různých sestav a umístit ho do jakéhokoli prostoru, malého či velkého. A za příplatek můžete objednat i rozkládací lůžko a úložný prostor – představte si, kolik místa ušetříte!
Nečekejte, až se Kent prodá. Posaďte se, uvolněte se a užijte si pohodlí a eleganci, kterou vám Kent nabízí. Objednejte si ho ještě dnes a transformujte svůj domov do místa, kde klasika potkává modernu. Kent – protože vy si zasloužíte to nejlepší.

Objednejte si KENT ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou KENT!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je 2,5 sed + roho + 2 sed
Rozměr 268 x 248 cm

Konstrukce: Nosné části z bukového dřeva.
Sedák: Vlnité pružiny, pokryté plstí, pružinové jádro potažené pěnou.
Záda: Elastické gumové pásy, kvalitní evropská pěna, vatové rouno.
Nohy: Plastové, v barvě ořech nebo stříbrná.
Kontrastní šití: Model je dostupný i s kontrastními švy. Kontrastní šití je možné v hnědé a béžové barvě.

 

 

Jelikož KENT je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768