LAUDON Colonel modulární pohodlná sedačka

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

126 400 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 126 400 Kč

Někdy je opravdu důležité se jen položit, relaxovat a užít si okamžik pohody. Obývací pokoj by měl být prostor, kde se cítíte příjemně, ale všichni víme, že je klíčové mít něco, co vás do tohoto prostoru přitahuje. Právě pro vás máme něco speciálního. Pokud si myslíte, že nábytek nemůže mít osobnost, pak vás LAUDON Colonel přiměje tuto myšlenku přehodnotit.
Naše unikátní sedačka LAUDON Colonel, inspirovaná styly 60. a 70. let, nejenže dodá charakter jakémukoliv prostoru, ale také nabízí neuvěřitelnou flexibilitu a pohodlí. Máte možnost ji konfigurovat podle vašich individuálních potřeb a vkusu: jako tradiční, pohodlnou sedačku s lenoškou, rohovou pohovku nebo samostatně stojící ostrov pro ten nejlepší pocit.
Kéž byste mohli vstoupit do obývacího pokoje a vidět po své levici pohovku, která září luxusem a designem, má kouzlo a nádherné detaily. Taková, která vyzařuje pohodlí a zve vás, abyste na ní strávili celé odpoledne čtením knihy nebo shlédli oblíbený film. LAUDON Colonel je taková. 100% ruční práce, odolný rám z bukového dřeva a vlnité ocelové pružiny Nosag udělají z vašeho odpočinku zážitek.
Objednejte si svou LAUDON Colonel ještě dnes a vychutnejte si luxus a komfort, který si zasloužíte. Přidejte k ní ledvinové polštáře nebo polštářky pro ještě větší pohodlí. Udělejte z vašeho obýváku místo, kam se budete chtít vždy vrátit. Domov je tam, kde je LAUDON Colonel.

Objednejte si LAUDON ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou LAUDON!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

Sestava na hlavním obrázku je: Ukončovací díl L s nastavitelnou hloubkou sed RVM/ Element 70 s nastavitelnou hloubkou sedu RVM / Prodloužená pohovka P. Typ. číslo: D021123B

Rozměr sestavy je 252 x 100 cm

Jelikož LAUDON je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768

Facebook
Twitter
LinkedIn