Lola moderní čalouněná postel

Cena postele na hlavním obrázku je

56 000 Kč

Cena postele v látce od 52 700

Konec neskončeného hledání ideální postele! Představujeme vám postel LOLA – naší nejnovější dvojlůžkovou postel, která se stane neodmyslitelnou součástí ložnice. LOLA vás pohltí svou jednoduchostí i nadčasovým designem. LOLA je postel, která jde nad rámec obyčejné pohodlnosti. Její útulné a komfortní čelo a robustní rám postele garantují absolutní pohodlí a odolnost. Co je ale na ní nejzajímavější? LOLA je vybavena praktickým úložným prostorem, který vám poskytne dostatek místa pro uložení vašich věcí. Představte si, jak se po náročném dni vrátíte domů a ulehnete do postele, která má vše, co potřebujete. LOLA je postel, která kombinuje všechno dohromady: luxusní komfort, úložný prostor a neopakovatelný design. K tomu přidáváme vysoce kvalitní rošt s plynovou pružinou a komfortní zónou. Můžete si vybrat kovové nohy pro ještě větší eleganci. Nenechte si ujít šanci vlastnit LOLA, postel, která transformuje váš pokoj i váš spánek. Zasloužíte si komfort, kvalitu a styl, který vám LOLA nabízí. Objednejte si ji dnes a zažijte revoluci ve spánku, kterou jen LOLA může nabídnout!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • zabezpečíme dovoz zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž

 

Postel na hlavním obrázku je dvojlůžko 180 s komfortním čelem typ C a komfortním rámem postele typ C s úložným prostorem a roštem postele s plynovou pružinou a komfortní zónou + kovové nohy č.2 za příplatek.

 

Jelikož LOLA je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768