Lorenzo sedací souprava do menších interiérů

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce bez funkcí od

73 000 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku bez funkcí je 76 200 Kč.

Buďte mimořádní, žijte s elegancí. Představujeme Vám náš nejlepší nábytek, sedací soupravu Lorenzo. Tento nábytek je více než jen prosté sezení. Je to luxusní dekorace, která dodá vaší obývací místnosti osobitý charakter a eleganci.


Sedací souprava Lorenzo je příkladem dokonalé kombinace kvality, pohodlí a designu. Stvořená z masivního bukového dřeva, je Lorenzo nejen robustní, ale také neuvěřitelně pohodlná. S volitelnou možností polohování područek a podhlavníku, se přizpůsobí každé vaší pohodlné poloze. A co víc? Lorenzo vám nabízí možnost přizpůsobení podle vašich přání, ať už jde o rozklad na lůžko, úložný prostor, relaxační funkce s elektrickým polohováním, zásuvky nebo stůl.


Představte si, že se po dlouhém dni v práci ponoříte do měkké náruče pohodlné sedačky Lorenzo. S pohodlným polštářem a množstvím volitelných funkcí je Lorenzo dokonale přizpůsoben, aby splnil všechny vaše představy o relaxaci a odpočinku. Navíc, s různými typy vysokých nohou zajišťuje Lorenzo pohodlný průchod robotickému vysavači a vzdušnost. Ať už si vyberete látku nebo kůži, nabízíme 5 let záruky na všechny potahové materiály.


Nemějte obavy z přizpůsobení vašemu interiéru. Sedací souprava Lorenzo je vytvořena tak, aby splnila všechny vaše požadavky. Vyberte si kontrastní šev v béžové nebo hnědé barvě a udělejte si svůj domov ještě přívětivějším. Začněte žít s elegancí a pohodlím a objednejte si svou sedací soupravu Lorenzo ještě dnes!

Objednejte si LORENZO ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou LORENZO!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je kombinovaný roh levý + 2sed pravý šíře sedáku 69 cm.
Rozměr 175 x 256 cm

Konstrukce: Nosné díly z masivního bukového dřeva.
Sedák: Standardně pružinové jádro, alternativně: PUR pěna, studená pěna.
Záda: Gumové pásy, PUR pěna, vatové rouno
Nohy: Ve variantách chrom, chromová černá, hliníková válcová a dřevěná válcová s kovovým podstavcem /odstín dle vzorku/. Možné za stejnou cenu.
Kontrastní šev: Souprava je k dispozici také s kontrastním švem v béžové nebo hnědé barvě (upřesněte v objednávce).

 

 

Jelikož LORENZO je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768