LOUIS Colonel stylová luxusní pohovka

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

53 000 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 85 700 Kč

Pokud jde o městský styl, Louis nepochybně hraje v první lize.  Ať už v moderním loftu, v rodinném domě nebo ve stylovém samostatném bytě – LOUIS Colonel přesvědčuje. Hledáte luxusní pohovku, která bude bezvadně ladit s vaším interiérem, přinášet komfort a zachovávat kvalitu po mnoho let? Představujeme Vám LOUIS Colonel – pohovku, která je více než jen kus nábytku. Je to skvost, který oživí každý prostor a přinese pocit luxusu do vašeho domova. LOUIS Colonel je výsledkem ruční práce řemeslníků, kteří vytvořili skutečné umělecké dílo. Je vyrobena z prémiových materiálů, které jsou pečlivě vybírány, aby uspokojily i náročné zákazníky. Její rám je vyroben z kvalitního bukového dřeva a na sedáku najdete trvale elastické ocelové vlnité pružiny Nosag s plstěným potahem. Představte si, jak se po náročném dni vrátíte domů a posadíte se na pohovku LOUIS Colonel. Cítíte, jak vás obklopuje vysoce kvalitní studená pěna bez freonů a měkká komorová výplň naplněná viskózovými vločkami a silikonovou směsí. LOUIS Colonel je modulární pohovka, která se dá vyskládat podle vašich představ a prostorových možností.

Objednejte si LOUIS ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou LOUIS!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je 2,5sed. Typ. číslo: D078250B
Rozměr sestavy je 232 x 102 cm

 

Jelikož LOUIS je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768