Mateo luxusní designová sedačka

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

87 750 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 100 308 Kč

Představte si, jak přicházíte po velmi náročném dni domů a těšíte se na chvíli odpočinku. Vidíte místo, které vypadá jako stvořené pro relaxaci; místo, kde můžete uvolnit své tělo a mysl. Jakmile se posadíte, cítíte okamžité pohodlí. Vaše tělo je hýčkáno luxusním materiálem. Toto je zážitek, který vám může poskytnout náš produkt – MATEO.
MATEO je více než jen sedačka. Je to zážitek, který mění váš domov v oázu pohodlí. Unikátní design s vystouplými švy a prošíváním opěradla přidává na jedinečnosti a stylu, zatímco různé možnosti přizpůsobení vám dávají volnost vytvořit vlastní, originální kus nábytku. Ale MATEO není jen o designu. Jeho rozmanité funkce jako nastavitelné opěrky hlavy, relaxační funkce a přídavný taburet z něj dělají vysoce flexibilní řešení do každé domácnosti. Umíte si představit, jaké by to bylo mít MATEO sedačku ve vašem obývacím pokoji? Když se na ní posadíte, můžete si vychutnat film s přáteli, přečíst si knihu nebo se jen tak odreagovat po náročném dni. A když máte hosty, můžete je pohostit na sedačce, která nejenže vypadá skvěle, ale je také nesmírně pohodlná. MATEO je elegantní, robustní a zaujme stylem. A to nejlepší? Můžete si ho přizpůsobit podle svého vkusu a potřeb.
Nenechte si ujít příležitost změnit svůj domov v místo, kde se cítíte skutečně pohodlně. Objevte, jak MATEO může přinést styl a pohodlí do vašeho života. Navštivte nás, abyste si mohli prohlédnout všechny možnosti, jak si MATEO můžete přizpůsobit. Zažijte pocit luxusu a pohodlí, který vám může poskytnout jen MATEO. Přijďte a objevte MATEO dnes!

Objednejte si MATEO ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou MATEO!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je otoman L+3sed P, sestava má designové nohy.

Rozměr sestavy je 224 x 288 cm

 

Jelikož MATEO je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768