Milo funkční sedačka s čistými liniemi

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce bez funkcí od

88 100 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku bez funkcí je 88 100 Kč

Jak si představujete, že vyhledáváte ten dokonalý kousek nábytku, který se stane skvělým doplňkem vašeho domova? Co kdybychom vám řekli, že jsme ho už pro vás našli? Právě jste narazili na náš unikátní produkt – Milo. Milo je zářivý příklad nadčasového designu a funkčnosti, které uspokojí potřeby nejen vás, ale i celé vaší rodiny.
Náš milovaný Milo přichází v mnoha barevných variantách látek a kůží, abyste mohli najít tu pravou, která bude harmonicky ladit s vaším domovem. Ale nejen to. Milo je také vybavený kovovou podnoží, která je dokonale přizpůsobená pro domácí robotický vysavač. Už žádné překážky pro vaše malé pomocníky!
Milo není jen otázkou designu, ale také komfortu. Model lze vybavit rozkladem na lůžko a úložným prostorem, který vám poskytne dodatečné místo pro ukládání věcí. Polohování hloubky sedu potěší vysoké i drobnější členy domácnosti, zatímco nastavitelná opěrka hlavy s aretací uspokojí i ty nejnáročnější.
Objednejte si Milo ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou Milo!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

Sestava na hlavním obrázku je prodloužená pohovka L + 2sed bez područek + roh + ukončovací element malý P
Rozměr sestavy je 183 x 352 x 232 cm

Jelikož Milo je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768