Mirella bílá jídelní židle

Cena židle na hlavním obrázku v látkovém provedení od

8 100 Kč

Cena židle na hlavním obrázku 10 500 Kč

Představte si, jak usedáte na vysoce kvalitní, elegantní a pohodlnou židli nazvanou MIRELLA. Není to jen obyčejná židle, ale skvělý doplněk, který přinese do vaší jídelny zcela nový styl a atmosféru. Zkuste si představit ten okamžik, kdy po náročném dni, usednete na MIRELLA, která se lehce pohoupává, přizpůsobí se vašemu tělu a poskytne vám maximální pohodlí. Rozměry židle (š × v × h): 44 × 98 × 59 cm, jsou navrženy tak, aby vyhovovaly většině stolům a prostorům. Díky pevné konstrukci a nosnosti až 130 kg se nemusíte bát, že by se židle převrhla. Představte si, jak se vaše jídelna promění v elegantní a stylový prostor díky MIRELLA. Podnož židle je odpružená, v provedení chrom lesk, černá mat nebo ocelová optika. Kromě toho jsou nohy židle opatřeny plastovými kluzáky, které zamezí poškození podlahy. Sedák a opěradlo židle tvoří ohýbanou pětivrstvou překližku, která je obalena vatovým rounem a zaručuje tak měkkost sezení a opírání.
Nečekejte, až se MIRELLA vyprodá. Udělejte první krok k tomu, aby se vaše jídelna stala místem, kde budete chtít strávit většinu času. Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, rádi vám poradíme, na které prodejně je Mirella k dispozici. Zažijte luxus a pohodlí, které vám MIRELLA může nabídnout.

Objednejte si MIRELLA ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž

 

Židle na hlavním obrázku je typ s odpruženou konstrukcí, podnož kov chrom

Rozměry (š × v × h): 44 × 98 × 59 cm

 

Jelikož MIRELLA je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že vaše nové křeslo bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768