Monza luxusní sedací souprava do tvaru L

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce je

78 800 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 117 500 Kč

Zakuste luxus a pohodlí, jaké nabízí jedinečná sedací souprava Monza. Monza je nejen název italského města, ale nyní i naší novinky, která se od ostatních liší svým mimořádně elegantním designem, kvalitními materiály a skvělým komfortem. Pokud hledáte dokonalou sedačku, která poskytuje útulnost, pohodlí a navíc oživí váš interiér, jste na správném místě.


Naše sedací souprava Monza je vyrobená z nosných dílů z bukového dřeva, které je doplněné vlnovými pružinami a pokryté kvalitní evropskou pěnou pro maximální pohodlí. Zvláštní detail, který sedačku Monza odlišuje od ostatních, jsou kontrastní švy – dostupné ve dvou elegantních odstínech hnědé a béžové.

Představte si, jak se po náročném dni rozvalíte na naší sedačce Monza. Buďte obklopeni luxusem a pohodlím, které vám tato sedačka nabízí. Představte si, jak se vaše tělo ponoří do měkkých vlnových pružin pokrytých kvalitní evropskou pěnou. Představte si, jak tento nábytkový klenot oživí váš obývací pokoj a stane se centrem pozornosti.
Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a objednejte si sedací soupravu Monza ještě dnes. Koneckonců, zasloužíte si ten nejlepší komfort a luxus, který může být součástí vašeho domova. Objednejte si nyní a začněte si užívat pohodlí, které vám Monza poskytuje.

Objednejte si Monza ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou Monza!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je 3 sed + otoman.
Rozměr 317 x 230 cm

Konstrukce: Nosné díly z bukového dřeva.
Sedák: Vlnové pružiny, vatové rouno, kvalitní evropská pěna.
Záda: Kvalitní evropská pěna, vatové rouno.
Nohy: Kovové, chrom lesk.
Kontrastní šití: Sedačka je dostupná i s kontrastními švy. Kontrastní švy jsou k dispozici v béžové nebo hnědé barvě, prosím uvádět v objednávce.
Vícebarevnost: Sedačka je jednobarevná. Záda jsou vždy v kůži.

 

 

Jelikož MONZA je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768