OLIVER kvalitní sedačka s relaxačními funkcemi

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

57 600 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 73 410 Kč

Toužíte po tom, aby byl váš obývací pokoj útulným a pohodlným místem, kde lze relaxovat po dlouhém dni? Představujeme sedačku OLIVER – dokonalou kombinaci stylu, pohodlí a kvality. Sedačka OLIVER je navržena tak, aby vyhovovala vašim specifickým požadavkům a potřebám. Můžete si ji konfigurovat přesně podle svých představ a přání. Chcete si odpočinout s knihou, sledovat oblíbený film nebo se prostě jen pohodlně posadit? S naší sedačkou OLIVER vám nic nebude stát v cestě.
Představte si, jak se po náročném dni vracíte domů, sedáte na svoji luxusní sedačku OLIVER, nastavujete opěrku hlavy na optimální výšku a zapínáte relaxační funkci. Cítíte, jak vás obklopuje komfort a pocit maximální pohody. Necháváte se unášet do světa klidu a relaxace, zatímco taštičkové pružiny perfektně kopírují tvar vašeho těla. To vše vám nabízí sedačka OLIVER. Nečekejte na nic, udělejte ze svého obývacího pokoje oázu pohody už dnes. Investujte do sedačky OLIVER a zažijte pocit luxusu a komfortu, jaký jste dosud neznali. Objednejte si svoji sedačku ještě dnes a užijte si pocit domova na nové úrovni.

Objednejte si OLIVER ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou OLIVER!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je 2,5sed + 1x relaxační funkce L
Rozměr sestavy je 190 cm

 

Jelikož OLIVER je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768