Osho pohodlná a nadčasová sedací souprava

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

49 900 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 95 700 Kč

Představujeme vám OSHO – nejenom nábytek, ale zážitek! Nyní máte šanci zařadit do svého bytového interiéru kus nábytku, který Vám budou všichni závidět. OSHO není jen o pohodlí, které nabízí, ale také o estetické stránce, která vytváří útulnou a přátelskou atmosféru.

OSHO je navrženo tak, aby vyhovovalo jak vysoké postavě, tak i těm menším z nás. S výškou sedu na ideálních 45 cm a hloubkou 57 cm nabízí pohodlí a podporu pro všechny typy postav. Navíc, s možností výběru mezi dvěma typy područek a různými možnostmi potahů, je OSHO pravděpodobně nejvíce přizpůsobivý kus nábytku, který kdy uvidíte. Ale to není vše! OSHO nabízí také výběr ze dvou typů rozkladů, úložného prostoru a tuhosti sedu.

Můžete si představit, že se po dlouhém dni vrátíte domů a ponoříte se do útulné náruče OSHO? Představte si, jak se pohodlně opřete do extra vysoké zádové opěrky. Představte si, jak se tělo příjemně usazuje na sendvičové výplni kvalitní evropské pěny. Ať už hledáte místo pro odpolední odpočinek, nebo se chystáte na dlouhý filmový večer, OSHO je vaše ideální volba.

Nečekejte, až vám tento úžasný kus nábytku unikne mezi prsty! Začněte svůj bytový interiér transformovat na útulný a esteticky přitažlivý prostor právě teď.  Objednejte si své OSHO ještě dnes a zažijte pohodlí a styl, který překonává veškerá očekávání.

Objednejte si OSHO ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou OSHO!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je 2,5 sed + prodloužená pohovka

Konstrukce: Nosné části z bukového dřeva.
Sedák: Sendvičová výplň kvalitní evropská pěna.
Komfort sedu: „Weich“ měkčí , „Fest“ tvrdší. Záda: Elastické gumové pásy, PUR pěna, vatové obložení.
Nohy: Bukové dřevo v barvě: buk natur, olše, třešeň, ořech, černá, dub P43 a stříbrná.
Područky: Jsou volitelné ve dvou rozměrech za stejnou cenu. AT1 – 26 cm, AT2 – 18 cm

 

Jelikož OSHO je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768