RENO stylová sedačka s relaxačními funkcemi

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

73 500 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 76 600 Kč

Rozsviťte svou kreativitu a představte si sedačku, která perfektně odráží váš jedinečný styl a osobnost. Nyní otevřete oči a uvědomte si, že takový kousek nábytku skutečně existuje! Model RENO – více než jen sedačka, to je umělecké dílo, které dokáže rozsvítit každý obývák. Představte si tu radost a pohodlí, které přináší každé sezení. RENO se odlišuje od všech ostatních sedaček na trhu nejen svými vlastnostmi, ale hlavně možnostmi. Nabízí tak širokou škálu možností, že dokáže vyhovět i těm nejnáročnějším uživatelům. Vyberte si počet segmentů, uspořádání, barvu a materiál potahu, styl područek a opěradla, výšku sedu, druh výplně a tvar a materiál podnože. Každý detail je pečlivě promyšlen, aby vyhovoval vašim potřebám a vkusu. Už si dokážete představit, jak budou vaši přátelé a rodina obdivovat vaši novou sedačku RENO? Jak bude perfektně zapadat do interiéru vašeho bytu či domu? Jak přesně odráží váš vkus a životní styl? Toto je nábytek, který vás bude denně těšit a poskytovat vám pohodlí, na které si rychle zvyknete. Nečekejte, až vám tato jedinečná příležitost unikne mezi prsty. Zavolejte nám hned teď nebo navštivte naše prodejny a umožněte nám, abychom vám pomohli vytvořit tu perfektní sedačku RENO, kterou si zasloužíte. Zkuste si představit, jaké by to bylo mít doma nábytek, který je tak jedinečně váš, jako jste jedineční vy. RENO – sedačka, která nepřináší jen pohodlí, ale také radost a styl.

Objednejte si RENO ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou RENO!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je 2,5sed L + prodloužená pohovka P oblá.
Rozměr sestavy je 315 x 179 cm

 

Jelikož RENO je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768