Santa Barbara luxusní kožená sedací souprava

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

74 600 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 120 600 Kč

Vyzkoušeli jste už pohodlí luxusní sedačky SANTA BARBARA? Toto je zážitek, který by neměl uniknout žádnému milovníkovi domácího pohodlí. Představte si, jak se po náročném dni ponoříte do hřejivého objímání této sofistikované sedací soupravy. Santa Barbara je výjimečná svým designem. Kombinací prvotřídních materiálů jako je bukové dřevo a pěna s peřím v sedácích, společně s elastickými gumovými pásky a PE – kuličkami ve zádových polštářích vytváří absolutní pohodlí.

Štepované boky a nádherně tvarované područky dodávají Santa Barbaře eleganci a exkluzivitu, kterou ocení každý, kdo hledá něco víc než běžnou sedací soupravu. Jen si představte, jak Santa Barbara přetvoří váš obývací pokoj do místa, kde budete trávit nejlepší momenty svého dne. Představte si, jak sledujete svůj oblíbený film, čtete knihu nebo jednoduše jen odpočíváte, zatímco sedíte na této vrcholné sedačce, která vás obejme a podpoří ve všech těch správných místech. A to vše s možností elektrického nastavení sklonu zad a podnožky.Nenechte se jen bavit myšlenkou na dokonalé pohodlí. Santa Barbara je sedací souprava, která svým luxusním vzhledem a pohodlím překonává vše, co jste dosud zažili. Máme pro vás 18 různých prvků, ze kterých si můžete vytvořit svou vlastní sestavu. Navíc je možné si ji objednat v textilním i koženém provedení. Neváhejte a vyzkoušejte model Santa Barbara na jednom z našich prodejních míst. Uvidíte, že tato sedací souprava je pravděpodobně to nejlepší, co jste kdy měli.

Objednejte si SANTA BARBARA ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou SANTA BARBARA!

 

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je 2,5 sed + prodloužená pohovka.
Rozměr 307 x 167 cm

Konstrukce: Nosné části z bukového dřeva.
Sedák: Vlnité pružiny pokryté plstí, sedáky plněné pěnou a peřím.
Záda: Elastické gumové pásy, zádové polštáře plněné PE – kuličkami, vatové rouno, boky štepované.
Nohy: Standardní, kluzáky.

 

 

Jelikož SANTA BARBARA je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768