Tampa moderní sedačka s hlubokým sedem

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

104 000 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 137 000 Kč

Představte si pocit absolutního pohodlí a luxusu. Sedíte v obývacím pokoji, Vaše dlouhé nohy relaxují na neobvykle hlubokém sedáku, záda se opírají o měkkou opěrku, zatímco zvolna sledujete svůj oblíbený film. Vítejte v sedací soupravě TAMPA. Většina sedacích souprav nedokáží pojmout celé Vaše tělo. Ale co kdyby existovala sedací souprava, která to dovede? Model Tampa s hloubkou sedu úctyhodných 69 cm je připraven uspokojit i ty nejvyšší nároky na komfort. Nastavitelná zádová opěrka umožňuje různé úhly sklonu a dokonalé opření hlavy. Jde ale o víc než jen o pohodlí. Tampa je skvělým příkladem německého designu, s čistými tvary, souměrnými liniemi a velkorysými plochami. Vlnité pružiny pokryté plstí, kvalitní evropská pěna a sedák z bukového dřeva dodávají tomuto modelu luxusní vzhled, který dodá Vašemu interiéru zcela nový rozměr. Nenechte se odradit obavami z malého obývacího pokoje. Model Tampa se dá vyskládat do větších i menších prostorů, v nabídce je 19 různých prvků, ze kterých můžete vybrat. A bez ohledu na konfiguraci je Tampa nádherným kouskem nábytku ze všech úhlů pohledu. Nečekejte, zažijte pocit skutečného pohodlí a luxusu – objednejte si Tampu ještě dnes!

Objednejte si SANTA BARBARA ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou SANTA BARBARA!

 

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  •  zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je otoman + 3 sed
Rozměr 337 x 244 cm

Konstrukce: Nosné části z bukového dřeva.
Sedák: Vlnité pružiny pokryté plstí, kvalitní evropská pěna.
Záda: Dřevovláknitá deska, kvalitní evropská pěna,vatové rouno.
Nohy: Kovové, chrom lesk.
Konstrastní šití: Sedačka je dostupná i s kontrastními švy.Kontrastní šití je možné v béžové a hnědé barvě.

 

Jelikož TAMPA je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768