Tampa

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

104 000 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 137 000 Kč

V rámci akce Nejlepší ceny sleva 30 %

z uvedených ceníkových cen.

Sestava na hlavním obrázku je otoman + 3 sed
Rozměr 337 x 244 cm

Konstrukce: Nosné části z bukového dřeva.
Sedák: Vlnité pružiny pokryté plstí, kvalitní evropská pěna.
Záda: Dřevovláknitá deska, kvalitní evropská pěna,vatové rouno.
Nohy: Kovové, chrom lesk.
Konstrastní šití: Sedačka je dostupná i s kontrastními švy.Kontrastní šití je možné v béžové a hnědé barvě.

Znáte ten pocit, když si sednete do sedací soupravy a Vaše dlouhé nohy trčí daleko od sedáku? Chcete ležet u televize a polovina Vašeho těla je skoro ve vzduchu anebo Vás vytlačí zádová opěrka ? Model Tampa má jednu z nejvetších hloubek sedu v naší nabídce. Úctihodných 69 cm pojme pořádného chlapa a zabezpečí i pohodlné ležení. Nastavitelná zádová opěrka se dá zafixovat v různých úhlech a umožní pohodlné opření hlavy. Model se dá vyskládat do větších i menších prostorů a vděkem přepracované zadní části se hodí i do prostoru.

Typický příklad německého designu. Čisté tvary, souměrné linie a velkorysé plochy dělají z této sedací soupravy dokonalý kus nábytku do moderních interiérů. Sedáky a opěrky jsou prošité dvěma ozdobnými švy, které při detailním pohledu dodávají luxusní vzhled. Aretační mechanismus zádových opěrek se dá nastavit v různých úhlech a zvyšuje celkovou výšku sedačky až na 96 cm oproti 71 cm výšky při položené opěrce. Tento model má extrémně hluboký sedák 69 cm. Tento fakt ocení hlavně vysocí zákazníci. Nižší postavy mohou využít ledvinové polštáře, které zkrátí hloubku sedu a podepřou bedrovou část zad. Model působí velmi pěkně i při zadním pohledu, a proto se hodí i do prostoru. Nožičky jsou vysoké 15 cm.

TAMPA má v nabídce 19 různých prvků (viz. ceník),  ze kterých se dají vyskládat sestavy různých tavrů a velikostí. Nechybí ani sestava do tavru U. Můžete si ji objednat v látkovém i koženém provedení. Za příplatek je k dispozici exkluzivní designová podnož.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Využijte našeho kontaktního formuláře, rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768