Tiamo pohodlná stylová sedací souprava

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

81 500 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 135 000 Kč

Skrze své okno si všímáte svého obývacího pokoje. Něco tam chybí, něco, co by z něj udělalo více než jen prostor – aby z něj udělalo domov. Představte si luxusní, pohodlný a stylový kus nábytku, který sjednotí váš interiér, dodá mu osobnost. Představte si sedací soupravu Tiamo. Tiamo je více než jen sedací souprava. Je to spojení kvalitního bukového dřeva, vysoce kvalitní evropské pěny a elegantního chromu.

Je to místo, kde se setkává funkčnost s designem. Při pohledu na Tiamo zjistíte, že každá hrana je dokonale zaoblená, vytvářející zajímavý a elegantní tvar. Sedací souprava Tiamo je navíc vybavena nastavitelnými zádovými opěrkami a područkou, které zajišťují unikátní pohodlí při sezení.Jaké je vaše představa dokonalého sezení? 45 cm vysoký sedák pro snadné vstávání? Nebo možná hloubka 58 cm pro pohodlné dlouhé hodiny strávené s knihou nebo filmem? Tiamo to všechno splňuje. Přidáme k tomu ještě vlnovcové pružiny pro dlouhou životnost a kvalitní sed? A co takhle možnost vybírat z 15 různých prvků pro vytvoření své vlastní sestavy? Ano, Tiamo to nabízí. Ať už máte menší prostor nebo velký obývací pokoj, Tiamo se přizpůsobí vašim potřebám a dodá vašemu domovu elegantní nádech. Je čas, abyste z vašeho domova udělali místo, kde budete chtít trávit čas. Místo, které bude odrážet vaši osobnost a vkus. Tiamo je připraveno se stát součástí vašeho života. Objednejte si svou sedací soupravu Tiamo dnes a přidejte do vašeho domova kousek luxusu a pohodlí, které si zasloužíte.

Objednejte si TIAMO ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou TIAMO!

 

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je otoman + 2,5 sed
Rozměr 225 x 284 cm

Konstrukce: Nosné části z bukového dřeva.
Sedák: Sendvičová výplň, kvalitní evropská pěna, ozdobné štepování.
Záda: Elastické gumové pásy, PUR pěna, vatové obložení.
Nohy: Kovové, chrom lesk.

 

 

Jelikož TIAMO je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768