Alaska luxusní sedačka pro dokonalý relax

Cena sestavy na hlavním obrázku je

142 500 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od 141 100

Co je první věc, na kterou si sednete, když se vrátíte domů po dlouhém a únavném dni? Hledáte něco, co vás obklopí pohodlím a umožní vám nádherný odpočinek? Představujeme vám ALASKA – náš výjimečný kus nábytku, který vás přenese do světa absolutní relaxace. ALASKA je sofistikovanou a elegantní sestavou, která splní všechny vaše požadavky na pohodlí a luxus. Skládá se z dvousedadla s šířkou sedu 80 cm, vybaveného manuálním nastavitelným opěradlem hlavy a područkami. K tomu přidáte prodlouženou pohovku s těmi samými funkcemi pro maximální flexibilitu a pohodlí. Pro ještě větší luxus můžete přidat širokou podnož za příplatek. Představte si, jak se po náročném dni pohodlně rozvalíte na naší sestavě Alaska. Opěradla hlavy a područky lze nastavit tak, aby co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám. Ať už se chystáte sledovat film, číst knihu nebo jen relaxovat, Alaska vám poskytne nejlepší možný zážitek. Díky široké podnoži můžete dokonce přidat další úroveň luxusu.
Nenechte uniknout příležitost vstoupit do světa absolutní relaxace. Objednejte si svou sestavu ALASKA ještě dnes a udělejte z vašeho domova místo, kde se budete chtít vracet znovu a znovu. Užijte si pocit pohodlí a luxusu, který jen ALASKA může nabídnout.

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je: 2sed L šířka sedu 80 cm, manuální nastavení opěrky hlavy, polohování područky + prodloužená pohovka P, manuální nastavení opěrky hlavy, polohování područky. Sestava má širokou podnož za příplatek.

Rozměr sestavy je 283 x 164 cm

Jelikož ALASKA je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768