Ego

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

29 000 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 39 400 Kč

Rozměr M3, výška sedu 47 cm, hloubka sedu 53 cm.
Sestava na hlavním obrázku je křeslo s manuálním polohováním.

Konstrukce: Trubkový ocelový rám.
Odpružení sedáku: Ocelová hřídel a pružiny.
Komfort sedu: Molitanová pěna. Čalounění zad a područek molitanová pěna.
Nohy: 4 varianty, otočný talíř z ušlechtilé oceli nebo dřeva, dřevo s otvory nebo hvězdicovitá podnož. Mořené v barvách buk olše, ořech světlý, wenge. Mořené v barvách za příplatek bukové jádro (Kernbuche), olejovaný dub (Eiche geölt), dub bianco (Eiche Bianco).
Ergonomie: Křeslo je vhodné pro všechny výšky osob. Za stejnou cenu je k dispozici devět ergonomických rozměrů v kombinaci výšky sedu 45, 47, 49 cm a hloubky sedu 50, 53, 55 cm.

Relaxační křeslo Ego má manuální i elektrický polohovací mechanizmus, kterým si nastavíte sklon zádové opěrky a podnožky. Manuální polohování se provádí mírným tlakem na zádovou opěrku s aretací manuální páčkou. Elektrické polohování se provádí pomocí dvou motorů, nastaví opěrák i podnožku přesně do té polohy, kterou požadujete. Ovládání obou motorů se provádí ručním ovladačem. Křeslo je také za příplatek vybaveno akumulátorem pro pohon motorů bez přívodního kabelu. Dále je v nabídce funkce pomoc při vstávání, kterou ocení zejména starší uživatelé.

Tento model lze dále kombinovat ve třech hloubkách a třech výškách sedu, pro lepší ergonomii uživatele. Celkový vzhled křesla, lze nakonfigurovat volbou ze třech typů područek a třech typů zad.

Konstrukce křesla Ego je tvořena ocelovým trubkovým rámem. Na výplně jsou použity kvalitní PUR pěny doplněné o gumotextilní pás a popruhy. Křeslo je otočné a na výběr je několik typů podnoží v podobě talíře nebo hvězdice, v provedení kartáčovaná ocel či dřevo v různých odstínech. Model dodáváme jak v textilním tak koženém čalounění.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Využijte našeho kontaktního formuláře, rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768