Foxy luxusní relaxační křeslo

Cena FOXY na hlavním obrázku je

64 900 Kč

Cena FOXY na hlavním obrázku v látce od 47 200

Hledáte útočiště pro chvíle klidu, kde byste mohli relaxovat po dlouhém dnu? Představujeme vám FOXY, otočné křeslo, které se stane vaší soukromou oázou pohodlí.  FOXY je mnohem více než jen křeslo. Je to místo, kde se zastaví čas a vy můžete zapomenout na okolní svět. Otočné křeslo FOXY s manuálním polohováním s plynovou pružinou je designové dílo, které zaujme na první pohled. S rozměrem M3, výškou sedu 50 cm a hloubkou sedu 56 cm nabízí ideální prostor pro odpočinek.
Představte si, že se po náročném dni pohodlně usadíte do FOXY Foxy. Otočíte se do své oblíbené polohy a necháte se unášet do světa klidu a pohody. Foxy vám nabídne útulný prostor, kde můžete číst, sledovat svůj oblíbený film, nebo si jen tak odpočinout.

Nestůjte stranou a dopřejte si luxus, který si zasloužíte! FOXY – křeslo na míru vašemu pohodlí je jen na dosah ruky. Objednejte si ještě dnes a zažijte nekonečné chvíle odpočinku a relaxace.

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž

 

Křeslo na hlavním obrázku je otočné křeslo s manuálním polohováním s plynovou pružinou, rozměr M3, výška sedu: 50 cm, hloubka sedu: 56 cm

Jelikož FOXY je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768