Mandy luxusní a pohodlný model pro náročného zákazníka

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce bez funkcí od

142 500 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku bez funkcí je 177 800 Kč

Vítáme vás v nové dimenzi luxusu a pohodlí. Představujeme vám MANDY, prémiový model sedačky, který nabízí pohodlí, o kterém jste jen snili. Své tělo zahrnete do absolutního komfortu a vychutnáte si pocit dokonalé relaxace, která předčí vše, co jste doposud zažili.
Mandy není jen obyčejná sedačka, ale dokonalý spojenec pro každý den. Nejenže nabízí možnost vytvořit vlastní unikátní sestavu z velkého počtu dílů, ale také přichází se speciálními funkcemi pro vaše maximální pohodlí. Představte si, že jednoduchým stlačením tlačítka, můžete polohovat opěrák i sedák podle své aktuální nálady či potřeb. A to není vše, naše Mandy je vybavena oblíbenou ergo slide funkcí, kterou zajišťuje dvojice motorů.
Jak byste ocenili možnost zapomenout na kabely, vybavili sedačku baterií a využívali ji jako mobil, který jednoduše dobíjíte kdykoliv? S Mandy je to možné! Navíc, zvlášť vysoký polohovatelný opěrák poskytne oporu i těm nejvyšším z vás. A není to jen o pohodlí. Mandy vás zaujme i svými subtilními područkami s možností polohování pro vaše komfortní opření a neodolatelnými potahovými materiály, na které dostanete prodlouženou záruku až 5 let.
Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní klenot do svého obývacího pokoje. Přijďte a vyzkoušejte naši Mandy, která je připravena splnit všechny vaše sny o dokonalém pohodlí. Získejte to nejlepší pro sebe a své blízké. Vaše tělo vám poděkuje.

 

Objednejte si MANDY ještě dnes a nechte svůj domov zářit novým stylem a komfortem. Nenechte si ujít příležitost získat tento unikátní kousek, který změní vaše bydlení na místo, kde se budete cítit opravdu jako doma. Kontaktujte nás hned a přidejte kvalitu a stylový dotek do vašeho domova s naší sedací soupravou MANDY!

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je: 1sed L šířka sedu 80 cm TV funkce motorová premium, manuální nastavení opěrky hlavy, polohování područky + 1sed bez područek šířka sedu 80 cm manuální nastavení opěrky hlavy + úhlový roh manuální nastavení opěrky hlavy + 1sed bez područek šířka sedu 80 cm s ukončovacím dílem vpravo manuální nastavení opěrky hlavy.
Rozměr sestavy je 288 x 259 cm

 

Jelikož MANDY je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768