OPAL pohodlná sedací souprava

Cena sestavy na hlavním obrázku v látce od

99 200 Kč

Cena sestavy na hlavním obrázku je 133 400

Hledáte sedací soupravu, která překračuje tradiční pojetí pohodlí a designu? OPAL sedací souprava přináší revoluci do vašeho obývacího pokoje. S kombinací německého know-how a moderního designu, OPAL není jen dalším kusem nábytku – je to deklarace stylu a pohodlí. Díky elektrickým funkcím, jako je polohování recliner a výsuv sedu, nabízí nekonečné možnosti relaxace. A to vše doplněno o vysokou podnož, která umožňuje snadný průchod robotického vysavače. Vzdušný design nezatíží váš interiér, ale pozvedne ho na novou úroveň. Představte si, jak se po náročném dni pohodlně usadíte na OPAL sedací soupravu, stisknete tlačítko a dokonale si nastavíte polohu pro relaxaci. Díky elektrickému polohování a vysokému opěráku si můžete užívat svůj oblíbený film, číst knihu, nebo jen tak odpočívat s nebývalým komfortem. Variabilní plánovací model znamená, že tato sedací souprava se dokonale přizpůsobí vašemu obývacímu prostoru a potřebám. A co víc? Je vyrobená v EU, což zaručuje kvalitu a trvanlivost. OPAL sedací souprava není jenom o pohodlí; je to také kus nábytku, který promění vaše bydlení. Představte si tu obdiv a závist, kterou vyvoláte u svých přátel a rodiny, když uvidí, jak OPAL elegantně doplňuje váš interiér. Její vzdušný design a kovová vysoká podnož nejen že esteticky zaujmou, ale také usnadňují úklid. S OPAL získáváte nejen místo pro relaxaci, ale i dokonalý designový prvek, který mluví o vašem smyslu pro styl. Nenechávejte tuto příležitost utéct. Učiňte ze svého domova místo, kde design splývá s pohodlím na úrovni, o které se vám dosud jen zdálo. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, jak může OPAL sedací souprava obohatit váš domov. Buďte první, kdo zažije novou dimenzi relaxace a designu. Váš nový obývací pokoj začíná s OPAL.

 

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž sedačky

 

Sestava na hlavním obrázku je: 2sed L šířka sedu 80 cm, manuální nastavení opěrky hlavy, polohování područky + prodloužená pohovka P, manuální nastavení opěrky hlavy, polohování područky.

Rozměr sestavy je 287/299  x 184 cm

 

Jelikož OPAL je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768