Suzy pohodlné kožené křeslo

Cena křesla na hlavním obrázku je

66 100 Kč

Cena křesla na hlavním obrázku v látce od 50 500

Hledáte luxus, pohodlí a funkcionalitu v jednom? Podívejte se na naše otočné křeslo Nobel. S jeho jedinečným designem a kvalitním provedením se stane lídrem v jakémkoliv místě, kde ho umístíte. To vše v rozměru M3, výškou sedu 50 cm a hloubkou sedu 56 cm. Nobel je křeslo, které není jen obyčejnou součástí nábytku. Nobel je vybaven manuálním polohováním s plynovou pružinou, což vám umožní nastavit jeho pozici přesně podle vašich potřeb. Ať už chcete sledovat televizi, číst, pracovat na počítači nebo se jen odpočívat, Nobel vám vždy poskytne maximální pohodlí. To vše s elegancí a stylem, který se hodí do každého interiéru.

Představte si, že se po náročném dni vrátíte domů a usednete do luxusního křesla Nobel. Jeho měkké polstrování vás hladce a pohodlně přijme, zatímco jeho otočný design vám umožní snadno se otočit k televizoru, oknu nebo stolu. A díky jeho manuálnímu polohování s plynovou pružinou si můžete nastavit křeslo přesně tak, jak potřebujete.

Nečekejte a udělejte svůj domov ještě pohodlnějším a stylovějším s křeslem Nobel. Objednejte si ho ještě dnes. Nobel, pohodlí a luxus, které si zasloužíte.

 

Získejte navíc tyto výhody:

  • individuální přístup
  • dodání 8-12 týdnů
  • dovoz sedačky zdarma
  • zabezpečíme vynášku a montáž

 

Křeslo na hlavním obrázku je otočné křeslo s manuálním polohováním s plynovou pružinou, rozměr M3, výška sedu: 50 cm, hloubka sedu: 56 cm

Jelikož NOBEL je ztělesněním exkluzivity a luxusu, preferujeme osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Model je možné vyzkoušet na některém z našich obchodních míst. Rádi vám poradíme, na které prodejně je umístěn.

Abyste si mohli být jisti, že získáte tu nejlepší sedací soupravu, která bude plně odpovídat vašim požadavkům a vkusu, prosíme, vyplňte náš Poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte na čísle: +420 602 416 768

V případě dotazů volejte od pondělí do neděle 10–19 hod. na

+420 602 416 768